Tomate -Mousse

Dawtona
55
PolecamTomate -Mousse
411Tomate -Mousse
Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
Tomate -MousseTomate -Mousse
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-28

pojemność

cena za kilogram

11,04 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Poland

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713002693

5901713002693

Preis: 5,52 zł

5.52 PLN 2028-08-28 NewCondition
pomidory (99,5 %), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna122 kJ / 29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany4,0 g
w tym cukry3,9 g
Błonnik0,8 g
Białko1,6 g
Sól0,51 g

Ten przecier powstał z 10 pomidorów zebranych latem w rejonie Zamojszczyzny
Marke:Dawtona
Über die Marke:Dawtona Rodzinna firma
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przecier pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Weitere Informationen:FSC - Mix, FSC C020428
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Sylwia , 2016-11-13 16:52:10Polecam



Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
500 g
8,70zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2029-05-05
Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
Tomatenpüree BIO 500 ml
19,98zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-14
Dawtona Dawtona Tomatenpüree mit Dawtona Dawtona Tomatenpüree mit
Kräutern Polnisch 500 g
11,28zł/kg

Preis: 5,64 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-06-26
la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
Tomaten-Passat-Püree in einem BIO-Karton 500 g
16,78zł/kg

Preis: 8,39 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-12-11
Podravka Podravka Tomatenpüree Podravka Podravka Tomatenpüree
mit mediterranen Kräutern 500 ml
8,70zł/l

Preis: 4,35 zł

PLN
1
26
Verfallsdatum 2028-04-23
Jamar Jamar Passat klassische Jamar Jamar Passat klassische
Tomate 500 g
9,98zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2028-02-29
Alce Nero Alce Nero Passata Alce Nero Alce Nero Passata
Tomatensauce 3x200g BIO 600 g
25,60zł/kg

Preis: 15,36 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-31
Metelliana Metelliana-Tomaten Metelliana Metelliana-Tomaten
zerkleinert ohne Haut 690 g
11,58zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-08-31
Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
510 g
11,51zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-17
Dawtona Konserven Mais süß Dawtona Konserven Mais süß
400 g
13,00zł/kg

Preis: 5,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-10-08
Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
400 g
13,65zł/kg

Preis: 5,46 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2029-05-04
Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
geschnitten in Dosen 400 g
13,05zł/kg

Preis: 5,22 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-10-04
Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
400 g
13,70zł/kg

Preis: 5,48 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-09-24
Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
400 g
13,68zł/kg

Preis: 5,47 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-03-20
Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-23
Dawtona Dawtona Tomaten in Dawtona Dawtona Tomaten in
Scheiben geschnitten in einer Dose mit Knoblauch 400 g
12,50zł/kg

Preis: 5 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-09-26
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5