Dawtona Sekretem naszych sosów jest dobry skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-27

pojemność

cena za kilogram

13,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713021748

5901713021748

Preis: 6,99 zł

kaufen 8 szt. für 6.89 zł/szt
6.99 PLN 2028-04-27 NewCondition
pomidory (65 % pomidorów w 100 g produktu),papryka (7 %),cukier,cebula (6 %),fasola czerwona (3 %),skrobia modyfikowana kukurydziana,kukurydza (2 %),sól,przyprawy,oregano,regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna270 kJ / 64 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany13 g
w tym cukry9,3 g
Błonnik1,0 g
Białko1,3 g
Sól1,5 g

Sekretem naszych sosów jest dobry skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.
Eigenschaften:dobry skład, polskie pomidory
Marke:Dawtona
Über die Marke:Dawtona Rodzinna firma
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos pomidorowo-warzywny z fasolą i kukurydzą. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Rezepte:Burrito z mięsem lub tofu mielonym Proste danie w kilku krokach: 1. Na patelni z odrobiną oleju, zarumień lekko suchy ryż, zalej bulionem i gotuj pod przykryciem aż ryż będzie miękki. 2. Podsmaż mielone mięso lub tofu, dodaj sos i podgrzewaj na małym ogniu, co jakiś czas mieszając. 3. Na tortillę wyłóż ryż, ciepły sos, posyp startym, żółtym serem. 4. Dla podkreślenia smaku dodaj listki kolendry lub paski awokado. Zwiń torillę i gotowe. Smacznego!
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Jamar Jamar-Süß-Sauer-Sauce Jamar Jamar-Süß-Sauer-Sauce
Verfallsdatum
2028-02-29
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
ze 520 g
13,44zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-05-21
Dawtona Dawtona Sos spaghetti Dawtona Dawtona Sos spaghetti
klasyczny 520 g
13,44zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-06-26
PREIS REDUZIERT -3%
Dawtona Dawtona Sos pomidorowy Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
z ostry 520 g
14,12zł/kg

Preis: 7,34 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-10
Dawtona Dawtona Sos słodko Dawtona Dawtona Sos słodko
kwaśny 520 g
13,44zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-03-18
Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Łowicz chinesische Sauce Łowicz chinesische Sauce
Verfallsdatum 2027-11-30
Łowicz Spaghetti-Sauce Łowicz Spaghetti-Sauce
Verfallsdatum 2028-01-31
Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
510 g
11,51zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-17
Dawtona Konserven Mais süß Dawtona Konserven Mais süß
400 g
13,00zł/kg

Preis: 5,20 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-10-08
Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
400 g
13,65zł/kg

Preis: 5,46 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2029-05-04
Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
geschnitten in Dosen 400 g
13,05zł/kg

Preis: 5,22 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-10-04
Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
400 g
13,70zł/kg

Preis: 5,48 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-09-24
Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
400 g
13,68zł/kg

Preis: 5,47 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-03-20
Dawtona Tomate -Mousse Dawtona Tomate -Mousse
500 g
11,04zł/kg

Preis: 5,52 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-08-28
Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen
400 g
9,98zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5