Dawtona
21
Sekretem naszych sosów jest dobry i prosty skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-10

pojemność

cena za kilogram

14,12 zł / kg

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713021724

5901713021724

Preis: 7,34 zł

7.34 PLN 2027-02-10 NewCondition
pomidory (144 g pomidorów w 100 g produktu),cebula,cukier,skrobia modyfikowana kukurydziana,sól,olej rzepakowy,papryka jalapeño (0,15 %),zioła,przyprawy,regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna252 kJ / 60 kcal
Tłuszcz0,9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany10 g
w tym cukry7,9 g
Błonnik1,0 g
Białko1,6 g
Sól1,1 g

Sekretem naszych sosów jest dobry i prosty skład oraz dojrzałe, polskie pomidory.
Eigenschaften:dobry skład, polskie pomidory
Marke:Dawtona
Über die Marke:Dawtona Rodzinna firma
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos pomidorowy pikantny z jalape?o. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Rezepte:Proste danie w kilku krokach: Ugotuj swój ulubiony makaron al dente. Na patelni podsmaż mięso lub tofu mielone, dodaj sos i całość podgrzewaj na małym ogniu. Gdy sos będzie ciepły, dodaj ugotowany makaron, całość wymieszaj. Podgrzewaj wszystko razem jeszcze chwilkę i gotowe. Podkreśl smak i dodaj listki świeżej bazylii. Smacznego!
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Jamar Jamar-Süß-Sauer-Sauce Jamar Jamar-Süß-Sauer-Sauce
    Verfallsdatum
    2028-02-29
    Dawtona Dawtona Sos pomidorowy Dawtona Dawtona Sos pomidorowy
    ze 520 g
    13,44zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-05-21
    Dawtona Dawtona Sos spaghetti Dawtona Dawtona Sos spaghetti
    klasyczny 520 g
    13,44zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2028-06-26
    Dawtona Dawtona Sos meksykański Dawtona Dawtona Sos meksykański
    i z fasolą 520 g
    13,44zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2028-04-27
    Dawtona Dawtona Sos słodko Dawtona Dawtona Sos słodko
    kwaśny 520 g
    13,44zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-03-18
    Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
    500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Łowicz chinesische Sauce Łowicz chinesische Sauce
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Łowicz Spaghetti-Sauce Łowicz Spaghetti-Sauce
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
    510 g
    11,51zł/kg

    Preis: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-17
    Dawtona Konserven Mais süß Dawtona Konserven Mais süß
    400 g
    13,00zł/kg

    Preis: 5,20 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-10-08
    Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
    400 g
    13,65zł/kg

    Preis: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2029-05-04
    Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
    geschnitten in Dosen 400 g
    13,05zł/kg

    Preis: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-10-04
    Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
    400 g
    13,70zł/kg

    Preis: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-09-24
    Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
    400 g
    13,68zł/kg

    Preis: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-03-20
    Dawtona Tomate -Mousse Dawtona Tomate -Mousse
    500 g
    11,04zł/kg

    Preis: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-08-28
    Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-07-23
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5