Ekologiko Bio-Müsli, Obst

Ekologiko
Ekologiko Bio-Müsli, ObstEkologiko Bio-Müsli, Obst
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

35,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231101

5903111231101

Preis: 10,71 zł

10.71 PLN 2027-03-30 NewCondition
Bio Planet Bio Planet Müsli Bio Planet Bio Planet Müsli
tropisch BIO 300 g
30,90zł/kg

Preis: 9,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-01-16
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Erdnussmüsli 300 g
33,30zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-12
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
Tropical Müsli 300 g
27,83zł/kg

Preis: 8,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-25
Sante Sante Granola Gold nussig Sante Sante Granola Gold nussig
Verfallsdatum 2027-06-30
Sante Sante Granola Gold Sante Sante Granola Gold
Schoko-Orange 300 g
35,63zł/kg

Preis: 10,69 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-01-12
Sante Sante Gold Granola Brownie Sante Sante Gold Granola Brownie
und Kirschen 300 g
33,83zł/kg

Preis: 10,15 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-02-17
Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
Bio-Basmati-Reis 500 g
26,72zł/kg

Preis: 13,36 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko roten Linsen Ekologiko Ekologiko roten Linsen
BIO
Ekologiko roten Linsen Ekologiko roten Linsen
400 g
23,00zł/kg

Preis: 9,20 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Ekologiko Ökologische Vollkorn- Ekologiko Ökologische Vollkorn-
BIO
Ökologische Vollkorn- Couscous Ökologische Vollkorn- Couscous
Couscous 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-11
Ekologiko Ekologiko Bio-braunem Ekologiko Ekologiko Bio-braunem
Rohrzucker 500 g
18,94zł/kg

Preis: 9,47 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-02-27
Ekologiko Ekologiko Bio Ekologiko Ekologiko Bio
getrockneten Tomaten 80 g
99,88zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-31
Ekologiko Ekologiko Bio Ekologiko Ekologiko Bio
BIO
Ekologiko Bio Langkorn-Reis Ekologiko Bio Langkorn-Reis
Langkorn-Reis 500 g
16,32zł/kg

Preis: 8,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-28
Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
BIO
Ekologiko Bio-Hirseflocken Ekologiko Bio-Hirseflocken
Bio-Hirseflocken 300 g
22,60zł/kg

Preis: 6,78 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-10
Ekologiko Ekologiko Ekologiczna Ekologiko Ekologiko Ekologiczna
BIO
Ekologiko Ekologiczna kasza Ekologiko Ekologiczna kasza
kasza 500 g
15,98zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5