Ekologiko Ekological Unraffinierter heller Rohrzucker

Ekologiko
Ekologiko Ekological Unraffinierter heller RohrzuckerEkologiko Ekological Unraffinierter heller Rohrzucker
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-12

pojemność

cena za kilogram

19,08 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231675

5903111231675

Preis: 9,54 zł

9.54 PLN 2027-12-12 NewCondition

Cukier trzcinowy, jasny (nierafinowany)* 100%

* składnik z upraw ekologicznie kontrolowanych.


Ksylitol Ksylitol
500 g
62,88zł/kg

Preis: 31,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-17
Diamant Würfelzucker Diamant Würfelzucker
Bio Planet Bio Planet BIO brauner Bio Planet Bio Planet BIO brauner
Rohrzucker Demerara 500 g
20,42zł/kg

Preis: 10,21 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-02-28
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes 500 g
12,62zł/kg

Preis: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
raffiniertes kleines 500 g
12,72zł/kg

Preis: 6,36 zł

PLN
1
14
Bio Planet Bio Planet BIO heller Bio Planet Bio Planet BIO heller
Rohrzucker 500 g
17,00zł/kg

Preis: 8,50 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-09-30
Sodasan Xylitol - Zucker aus Sodasan Xylitol - Zucker aus
Birken 500 g
43,50zł/kg

Preis: 21,75 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-24
Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
Rohrzucker 500 g
14,48zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-26
Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
Bio-Basmati-Reis 500 g
26,72zł/kg

Preis: 13,36 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko roten Linsen Ekologiko Ekologiko roten Linsen
BIO
Ekologiko roten Linsen Ekologiko roten Linsen
400 g
23,00zł/kg

Preis: 9,20 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Ekologiko Ökologische Vollkorn- Ekologiko Ökologische Vollkorn-
BIO
Ökologische Vollkorn- Couscous Ökologische Vollkorn- Couscous
Couscous 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-11
Ekologiko Ekologiko Bio-braunem Ekologiko Ekologiko Bio-braunem
Rohrzucker 500 g
18,94zł/kg

Preis: 9,47 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-02-27
Ekologiko Ekologiko Bio-Müsli, Ekologiko Ekologiko Bio-Müsli,
Obst 300 g
35,70zł/kg

Preis: 10,71 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-03-30
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
Tropical Müsli 300 g
27,83zł/kg

Preis: 8,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-25
Ekologiko Ekologiko Bio Ekologiko Ekologiko Bio
getrockneten Tomaten 80 g
99,88zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-31
Ekologiko Ekologiko Bio Ekologiko Ekologiko Bio
BIO
Ekologiko Bio Langkorn-Reis Ekologiko Bio Langkorn-Reis
Langkorn-Reis 500 g
16,32zł/kg

Preis: 8,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5