Ekologiko Organic Coconut Zucker

Ekologiko
Ekologiko Organic Coconut ZuckerEkologiko Organic Coconut Zucker
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-27

pojemność

cena za kilogram

39,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903111231576

5903111231576

Preis: 9,86 zł

9.86 PLN 2027-11-27 NewCondition

Cukier kokosowy 100%


Bio Planet Bio Planet Inulin BIO Bio Planet Bio Planet Inulin BIO
250 g
77,56zł/kg

Preis: 19,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-11-30
Kruger Kruger Erythritol Kruger Kruger Erythritol
250 g
35,36zł/kg

Preis: 8,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-07-30
Kruger Krüger Xylit Kruger Krüger Xylit
250 g
47,96zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-12-12
Sante Sante Skarby Ziemi Erytrytol Sante Sante Skarby Ziemi Erytrytol
250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-03-12
Purely Sweet Stewia Purely Sweet Stewia
250 g
47,96zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-05-30
Purely Sweet Ksylitol Purely Sweet Ksylitol
250 g
47,96zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-03-30
Purely Sweet Erytrol Purely Sweet Erytrol
250 g
35,36zł/kg

Preis: 8,84 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-12-31
Kupiec Sandzucker Kupiec Sandzucker
400 g
11,48zł/kg

Preis: 4,59 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-30
Ekologiko Ekologiko Ekologiko Ekologiko
Bio-Basmati-Reis 500 g
26,72zł/kg

Preis: 13,36 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-28
Ekologiko Ekologiko roten Linsen Ekologiko Ekologiko roten Linsen
BIO
Ekologiko roten Linsen Ekologiko roten Linsen
400 g
23,00zł/kg

Preis: 9,20 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Ekologiko Ökologische Vollkorn- Ekologiko Ökologische Vollkorn-
BIO
Ökologische Vollkorn- Couscous Ökologische Vollkorn- Couscous
Couscous 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-11
Ekologiko Ekologiko Bio-braunem Ekologiko Ekologiko Bio-braunem
Rohrzucker 500 g
18,94zł/kg

Preis: 9,47 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-02-27
Ekologiko Ekologiko Bio-Müsli, Ekologiko Ekologiko Bio-Müsli,
Obst 300 g
35,70zł/kg

Preis: 10,71 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-03-30
Ekologiko Ekologiko Organic Ekologiko Ekologiko Organic
Tropical Müsli 300 g
27,83zł/kg

Preis: 8,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-25
Ekologiko Ekologiko Bio Ekologiko Ekologiko Bio
getrockneten Tomaten 80 g
99,88zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-10-31
Ekologiko Ekologiko Bio Ekologiko Ekologiko Bio
BIO
Ekologiko Bio Langkorn-Reis Ekologiko Bio Langkorn-Reis
Langkorn-Reis 500 g
16,32zł/kg

Preis: 8,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-09-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5