Hektor Schwedischer Salat

Hektor
Hektor Schwedischer SalatHektor Schwedischer Salat
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-30

pojemność

cena za litr

10,24 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000710

5904747000710

Preis: 5,12 zł

kaufen 8 szt. für 4.29 zł/szt
5.12 PLN 2027-09-30 NewCondition

Ogórki cięte, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, koper, liść laurowy, ziele angielskie, gorczyca, czosnek.


Hektor Hektor Gemüsesalat zum Hektor Hektor Gemüsesalat zum
Abendessen 500 ml
9,36zł/l

Preis: 4,68 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-11-30
Hektor Hektor litauischer Salat Hektor Hektor litauischer Salat
500 ml
11,36zł/l

Preis: 5,68 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-10-30
Hektor Hektor Eine Mischung aus Hektor Hektor Eine Mischung aus
Erbsen, Mais und Karotten 500 ml
11,98zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-05-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicki Ökologischer Saft 100% Sauerkraut 500 ml
17,98zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2026-11-30
Lisner Lisner Oh Mama! Lisner Lisner Oh Mama!
Gemüsesalat mit Ei 500 g
21,00zł/kg

Preis: 10,50 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-19
Lisner Lisner sałatka warzywna Lisner Lisner sałatka warzywna
z groszkiem 500 g
21,04zł/kg

Preis: 10,52 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-11
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
BIO
Charsznickie Pola Natury Sok z Charsznickie Pola Natury Sok z
z Charsznickie Pola Natury Sok 500 ml
17,98zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-15
Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
890 g
8,98zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-30
Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
460 g
13,02zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-05-30
Hektor Hektor Company Mittagssalat Hektor Hektor Company Mittagssalat
470 g
12,74zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-07-30
Hektor Hektor Kirschkompott Hektor Hektor Kirschkompott
900 g
15,08zł/kg

Preis: 13,57 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-10-30
Hektor Hektor Erdbeerkompott Hektor Hektor Erdbeerkompott
900 g
11,58zł/kg

Preis: 10,42 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-01-30
Hektor Hektor Pflaumenkompott Hektor Hektor Pflaumenkompott
900 g
9,99zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5