Erfrischungsspray300ml Lavendel

Brise
53Erfrischungsspray300ml Lavendel
Zwalcza nieprzyjemne zapachy.
Erfrischungsspray300ml LavendelErfrischungsspray300ml Lavendel
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8711800112344

8711800112344

Preis: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition
Zwalcza nieprzyjemne zapachy.
Eigenschaften:zwalcza nieprzyjemne zapachy, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Sicherheitshinweis:Glade Tranquil Lavender & Aloe, odświeżacz powietrza w aerozolu Uwaga Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
Marke:Glade
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Aby odświeżyć powietrze należy skierować strumień do środka pomieszczenia i rozpylić. Produkt nie jest zalecany do stosowania na tkaninach.
Verpackungsart:Aerozol
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, Tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Rücksendeadresse:SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Brise ErfrischungssprayZitrus Brise ErfrischungssprayZitrus
    300 ml
    39,97zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise Brise
    ErfrischungssprayMaiglöckchen 300 ml
    39,97zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise Erfrischungssprayjapanischen Brise Erfrischungssprayjapanischen
    Garten 300 ml
    39,97zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    Brise Brise
    LufterfrischungsspraySandelholz und Jasmin Bali 300 ml
    39,97zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise lichtung zu reinigen Brise lichtung zu reinigen
    Wäsche in der Sonne getrocknet frischen Lufterfrischer Aerosol mit dem Duft der 300 ml
    39,97zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
    Blumen Beitrag zur Lufterfrischer 250 ml von weißen 250 ml
    70,92zł/l

    Preis: 17,73 zł

    PLN
    1
    2
    Brise lichtung automatischen Brise lichtung automatischen
    Spritz Sandelholz und Jasmin Protokoll liefern 269 ml
    77,47zł/l

    Preis: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Brise lichtung automatischen Brise lichtung automatischen
    Spritz einen japanischen Garten liefern 269 ml
    77,47zł/l

    Preis: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Brise Glade Brise Bevorratung für Brise Glade Brise Bevorratung für
    die automatische Lufterfrischer Frische pur 269 ml
    77,47zł/l

    Preis: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5