LufterfrischungsspraySandelholz und Jasmin Bali

Brise
51LufterfrischungsspraySandelholz und Jasmin Bali
Zwalcza nieprzyjemne zapachy.
LufterfrischungsspraySandelholz und Jasmin BaliLufterfrischungsspraySandelholz und Jasmin Bali
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204625271

5000204625271

Preis: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition
Zwalcza nieprzyjemne zapachy.
Eigenschaften:zwalcza nieprzyjemne zapachy, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Sicherheitshinweis:Glade Sandalwood & Jasmine, odświeżacz powietrza w aerozolu Uwaga Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
Marke:Glade
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Aby odświeżyć powietrze należy skierować strumień do środka pomieszczenia i rozpylić. Produkt nie jest zalecany do stosowania na tkaninach.
Verpackungsart:Aerozol
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Rücksendeadresse:SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Brise ErfrischungssprayZitrus Brise ErfrischungssprayZitrus
    300 ml
    39,97zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise Brise
    ErfrischungssprayMaiglöckchen 300 ml
    39,97zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Brise Erfrischungsspray300ml Brise Erfrischungsspray300ml
    Lavendel 300 ml
    39,97zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    Brise Erfrischungssprayjapanischen Brise Erfrischungssprayjapanischen
    Garten 300 ml
    39,97zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    1
    Brise lichtung zu reinigen Brise lichtung zu reinigen
    Wäsche in der Sonne getrocknet frischen Lufterfrischer Aerosol mit dem Duft der 300 ml
    39,97zł/l

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
    Blumen Beitrag zur Lufterfrischer 250 ml von weißen 250 ml
    70,92zł/l

    Preis: 17,73 zł

    PLN
    1
    2
    Brise lichtung automatischen Brise lichtung automatischen
    Spritz Sandelholz und Jasmin Protokoll liefern 269 ml
    77,47zł/l

    Preis: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Brise lichtung automatischen Brise lichtung automatischen
    Spritz einen japanischen Garten liefern 269 ml
    77,47zł/l

    Preis: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Brise Glade Brise Bevorratung für Brise Glade Brise Bevorratung für
    die automatische Lufterfrischer Frische pur 269 ml
    77,47zł/l

    Preis: 20,84 zł

    PLN
    1
    4
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5