Erfrischungssprayjapanischen Garten

Brise
55
OKErfrischungssprayjapanischen Garten
52Erfrischungssprayjapanischen Garten
Erfrischungssprayjapanischen GartenErfrischungssprayjapanischen Garten
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

39,97 zł / l

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204539400

5000204539400

Preis: 11,99 zł

11.99 PLN NewCondition
zwalcza nieprzyjemne zapachy, True Scent Technology - dla trwałego zapachu czystości
Sicherheitshinweis:Glade Relaxing Zen, odświeżacz powietrza w aerozolu Uwaga Łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
Marke:Glade
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Aby odświeżyć powietrze należy skierować strumień do środka pomieszczenia i rozpylić. Produkt nie jest zalecany do stosowania na tkaninach.
Verpackungsart:Aerozol
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Rücksendeadresse:SC Johnson Sp. z o.o., ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa, tel.: +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora)
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2021-03-27 16:03:01OK



Brise ErfrischungssprayZitrus Brise ErfrischungssprayZitrus
300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise Brise
ErfrischungssprayMaiglöckchen 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise Erfrischungsspray300ml Brise Erfrischungsspray300ml
Lavendel 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
1
Brise Brise
LufterfrischungsspraySandelholz und Jasmin Bali 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Brise lichtung zu reinigen Brise lichtung zu reinigen
Wäsche in der Sonne getrocknet frischen Lufterfrischer Aerosol mit dem Duft der 300 ml
39,97zł/l

Preis: 11,99 zł

PLN
1
2
Air Wick Air Wick Freshmatic Max Air Wick Air Wick Freshmatic Max
Blumen Beitrag zur Lufterfrischer 250 ml von weißen 250 ml
70,92zł/l

Preis: 17,73 zł

PLN
1
2
Brise lichtung automatischen Brise lichtung automatischen
Spritz Sandelholz und Jasmin Protokoll liefern 269 ml
77,47zł/l

Preis: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise lichtung automatischen Brise lichtung automatischen
Spritz einen japanischen Garten liefern 269 ml
77,47zł/l

Preis: 20,84 zł

PLN
1
4
Brise Glade Brise Bevorratung für Brise Glade Brise Bevorratung für
die automatische Lufterfrischer Frische pur 269 ml
77,47zł/l

Preis: 20,84 zł

PLN
1
4
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5