Fiorentini BIO glutenfreie Maiswaffeln mit Chia

Fiorentini
Fiorentini BIO glutenfreie Maiswaffeln mit Chia Fiorentini BIO glutenfreie Maiswaffeln mit Chia
BIO
masa netto

masa netto

120 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-18

pojemność

cena za kilogram

63,58 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8002885007541

8002885007541

Preis: 7,63 zł

7.63 PLN 2027-06-18 NewCondition

kukurydza* (89 %), nasiona chia - nasiona szałwii hiszpańskiej (Salvia hispanica)* (10 %), olej kukurydziany*, sól morska (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1666 kJ/394 kcal
Tłuszcz: 4,2 g
w tym kwasy nasycone: 0,5 g
Węglowodany: 78,3 g
w tym cukry: 0,4 g
Białko: 7,9 g
Sól: 0,3 g


Kupiec Reiskuchen aus Meersalz und Kupiec Reiskuchen aus Meersalz und
frisch Licht 12 Stück 120 g
38,83zł/kg

Preis: 4,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-05-30
Kupiec Reiskuchen Natürliches Kupiec Reiskuchen Natürliches
Licht und knackigen 10 Stück 120 g
38,92zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-07-31
Sonko Reiswaffeln Sonko Reiswaffeln
130 g
36,15zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
62
Verfallsdatum 2027-09-15
Sonko Sonko Reiswaffeln mit Sonko Sonko Reiswaffeln mit
Meersalz 130 g
37,08zł/kg

Preis: 4,82 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-25
Sonko Reiswaffeln mit Sonko Reiswaffeln mit
Kürbiskernen 130 g
37,31zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-05-12
Kupiec Mehrkorn- Reiswaffeln 20 % Kupiec Mehrkorn- Reiswaffeln 20 %
frei 90 g
50,89zł/kg

Preis: 4,58 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-04-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5