Strawberry Butter Mragowska

Mrągowska Maślanka z Mazur Maślanka Mrągowska Truskawkowa to klasyka wariantów smakowych Maślanki Mrągowskiej, uwielbiana przez dużych i małych. W domu, na pikniku, na rodzinnej wycieczce, wszędzie jest gwiazdą.
Strawberry Butter MragowskaStrawberry Butter Mragowska
data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-13

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820001568

5900820001568

Preis: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-10-13 NewCondition
mleko, maślanka, wsad owocowy truskawka (cukier, truskawki 2,45 % w maślance, skrobia kukurydziana, owocowo roślinne koncentraty: koncentrat soku z marchwi, koncentrat z marchwi; naturalny aromat, substancja zagęszczająca: pektyny; zagęszczony sok cytrynowy), cukier, serwatka w proszku, skrobia modyfikowana, stabilizator: pektyny, żywe kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu: w 100 ml
wartość energetyczna314 kJ / 74 kcal
tłuszcz w tym1,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
węglowodany w tym12 g
- cukry12 g
białko3,2 g
sól0,10 g
*RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej 8 400 kJ/2 000 kcal.
Opakowanie zawiera 4 sugerowane porcje produktu.

Mleko : Zawiera
Maślanka z Mazur Maślanka Mrągowska Truskawkowa to klasyka wariantów smakowych Maślanki Mrągowskiej, uwielbiana przez dużych i małych. W domu, na pikniku, na rodzinnej wycieczce, wszędzie jest gwiazdą.
Eigenschaften:oryginalna maślanka z Mazur - z najczystszych regionów Polski, pyszna, tradycyjna, zdrowa, nowe opakowanie. smak, który doskonale znasz
Marke:Mlekpol
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Maślanka Mrągowska truskawkowa.
Weitere Informationen:
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +8 °C. Chronić przed światłem. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godz. w temperaturze od 0 °C do +8 °C.
Zubereitung und Verwendung:Wstrząsnąć przed spożyciem.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Mrągowska Buttermilch Mrągowska Buttermilch
1 litr

Preis: 6,14 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-14
Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
Verfallsdatum
2026-10-15
Bakoma Natur Kefir Bakoma Natur Kefir
390 g
15,38zł/kg

Preis: 6 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-23
Mlekpol saure Milch Mlekpol saure Milch
380 g
11,68zł/kg

Preis: 4,44 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-17
Jagr Natürliche Kefirmilch Jagr Natürliche Kefirmilch
375 g
7,97zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2026-10-22
Maluta Maljuta Excellent Türkisch Maluta Maljuta Excellent Türkisch
Getränk Ayran Maljuta 320 g
12,47zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-24
Robico Robico Kefir 1,5% Robico Robico Kefir 1,5%
250 g
13,92zł/kg

Preis: 3,48 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-13
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-17
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5