Fruchtbar Bio-Fruchtpüree: Mango, Orange, Kokosmilch, Banane, nach dem 6. Monat , po 6. miesiącu

Fruchtbar

Ekologiczny mus owocowy powyżej 6. miesiąca - mango, pomarańcz, mleko kokosowe, banan 100g.

Wegański, bezglutenowy mus owocowy wykonany wyłącznie z ekologicznych owoców, zamkniętych w praktycznych do wyciskania tubkach. 100% składników ekologicznych, bez konserwantów, barwników, aromatów i zagęszczaczy, bez laktozy, bez orzechów, bez dodatku soli ani dodatku cukru.

Fruchtbar Bio-Fruchtpüree: Mango, Orange, Kokosmilch, BananeFruchtbar Bio-Fruchtpüree: Mango, Orange, Kokosmilch, Banane
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-27

pojemność

cena za kilogram

63,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133232464

4260133232464

Preis: 6,35 zł

6.35 PLN 2027-03-27 NewCondition

Przecier z bananów* 65%, sok pomarańczowy* 18%, puree z mango* 10%, mleko kokosowe (ekstrakt kokosowy*, woda) 7%, koncentrat soku z cytryny. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.


Ekologiczny mus owocowy powyżej 6. miesiąca - mango, pomarańcz, mleko kokosowe, banan 100g.

Wegański, bezglutenowy mus owocowy wykonany wyłącznie z ekologicznych owoców, zamkniętych w praktycznych do wyciskania tubkach. 100% składników ekologicznych, bez konserwantów, barwników, aromatów i zagęszczaczy, bez laktozy, bez orzechów, bez dodatku soli ani dodatku cukru.


Hipp HiPP Äpfel-Mango-Pfirsiche Hipp HiPP Äpfel-Mango-Pfirsiche
BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-08-29
Hipp HiPP Hipp HiPP
Birnen-Äpfel-Mango-Passionsfrucht BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-11-14
Hipp Hipp Hipp Hipp
Äpfel-Pfirsiche-Waldfrüchte BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2027-09-02
Hipp HiPP Birnen-Bananen-Kiwi BIO Hipp HiPP Birnen-Bananen-Kiwi BIO
nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2027-10-31
Hipp HiPP Birnen-Pflaumen-Schwarze Hipp HiPP Birnen-Pflaumen-Schwarze
Johannisbeeren BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-09-28
Hipp HiPP Äpfel-Bananen-Himbeeren Hipp HiPP Äpfel-Bananen-Himbeeren
mit BIO-Getreide nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-02-15
Hipp HiPP Äpfel-Erdbeeren-Bananen Hipp HiPP Äpfel-Erdbeeren-Bananen
BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
45
Verfallsdatum 2027-09-04
PREIS REDUZIERT -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtmousse 3 Fruchtbar Fruchtbar Fruchtmousse 3
Körner Pfirsich, Apfel, Hirse, Dinkel, Hafer nach dem 6. Monat 100 g
28,70zł/kg

Preis: 2,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-22
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Fruchtmousse Guave, Papaya, Mango, Banane nach dem 6. Monat 100 g
63,50zł/kg

Preis: 6,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
Erdbeere, Apfel, Birne, Melone, Reis Bio-Fruchtmousse mit Kernen, Wassermelone, nach dem 6. Monat 100 g
69,90zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Johannisbeere Bio-Fruchtmousse Pflaume, Banane, Apfel, schwarze nach dem 6. Monat 100 g
63,50zł/kg

Preis: 6,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-01
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Fruchtpüree mit Getreidekörnern nach dem 6. Monat 100 g
69,90zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-20
PREIS REDUZIERT -25%
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Hirse Bio-Fruchtpüree mit Getreide, Birne, Apfel, nach dem 6. Monat 100 g
47,60zł/kg

Preis: 4,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-14
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Fruchtpüree: Mango, Pfirsich, Banane nach dem 6. Monat 100 g
63,50zł/kg

Preis: 6,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-07-24
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
BIO
Fruchtbar Bio-Fruchtmousse Ananas, Mandarine, Mango, Apfel, Banane Fruchtbar Bio-Fruchtmousse Ananas, Mandarine, Mango, Apfel, Banane
Banane Bio-Fruchtmousse Ananas, Mandarine, Mango, Apfel, nach dem 6. Monat 100 g
63,50zł/kg

Preis: 6,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-30
Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane
Mango-Banane nach dem 11. Monat 30 g
208,33zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5