Fruchtbar Bio-Fruchtpüree: Mango, Pfirsich, Banane, nach dem 6. Monat , po 6. miesiącu

Fruchtbar Wegański, bezglutenowy mus owocowy wykonany wyłącznie z ekologicznych owoców, zamkniętych w praktycznych do wyciskania tubkach. 100 % składników ekologicznych, bez konserwantów, barwników, aromatów i zagęszczaczy, bez laktozy, bez orzechów, bez dodatku soli ani dodatku cukru.
Fruchtbar Bio-Fruchtpüree: Mango, Pfirsich, BananeFruchtbar Bio-Fruchtpüree: Mango, Pfirsich, Banane
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-24

pojemność

cena za kilogram

63,50 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133232662

4260133232662

Preis: 6,35 zł

6.35 PLN 2027-07-24 NewCondition
przecier z bananów* 43 %, przecier z brzoskwiń* 37 %, przecier z mango* 20 %, koncentrat soku z cytryny, *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna280 kJ / 66 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe<0,1 g
węglowodany14 g
w tym cukier13 g
błonnik1,8 g
białko0,9 g
sól<0,01 g
sód<0,005 g
Zawiera naturalnie występujące cukry i sód.

Migdały : Nie zawiera
Orzechy brazylijskie : Nie zawiera
Orzechy nerkowca : Nie zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Nie zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Nie zawiera
Mleko : Nie zawiera
Orzechy : Nie zawiera
Orzeszki pekan : Nie zawiera
Pistacje/orzechy pistacjowe : Nie zawiera
Orzechy włoskie : Nie zawiera
Wegański, bezglutenowy mus owocowy wykonany wyłącznie z ekologicznych owoców, zamkniętych w praktycznych do wyciskania tubkach. 100 % składników ekologicznych, bez konserwantów, barwników, aromatów i zagęszczaczy, bez laktozy, bez orzechów, bez dodatku soli ani dodatku cukru.
Sicherheitshinweis:OSTRZEŻENIE: Nakrętkę trzymać w miejscu niedostępnym dla niemowląt i małych dzieci. Grozi zadławieniem. Raz otwartą tubkę należy przechowywać maksymalnie do 48 godzin zakręconą w lodówce. Należy podawać łyżeczką, unikać ssania przez dłuższy czas, ponieważ może to prowadzić do próchnicy zębów.
Marke:FruchtBar
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ekologiczny mus owocowy powyżej 6. miesiąca - mango brzoskwinia banan.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - Certyfikowane: PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE, DE-ÖKO-006
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data obok kodu kreskowego.
Zubereitung und Verwendung:Produkt do spożycia powyżej 6 miesiąca życia.
Verpackungsart:Tuba
Herkunftsland:Niemcy
Adresse des Herstellers:jufico GmbH Justus-von-Liebig-Ring 4 D-82152 Krailling +49 (0) 89 2154108-16
Rücksendeadresse:
Hipp HiPP Äpfel-Mango-Pfirsiche Hipp HiPP Äpfel-Mango-Pfirsiche
BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-08-29
Hipp HiPP Hipp HiPP
Birnen-Äpfel-Mango-Passionsfrucht BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-11-14
Hipp Hipp Hipp Hipp
Äpfel-Pfirsiche-Waldfrüchte BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2027-09-02
Hipp HiPP Birnen-Bananen-Kiwi BIO Hipp HiPP Birnen-Bananen-Kiwi BIO
nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2027-10-31
Hipp HiPP Birnen-Pflaumen-Schwarze Hipp HiPP Birnen-Pflaumen-Schwarze
Johannisbeeren BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-09-28
Hipp HiPP Äpfel-Bananen-Himbeeren Hipp HiPP Äpfel-Bananen-Himbeeren
mit BIO-Getreide nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-02-15
Hipp HiPP Äpfel-Erdbeeren-Bananen Hipp HiPP Äpfel-Erdbeeren-Bananen
BIO nach dem 6. Monat 100 g
47,50zł/kg

Preis: 4,75 zł

PLN
1
45
Verfallsdatum 2027-09-04
PREIS REDUZIERT -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtmousse 3 Fruchtbar Fruchtbar Fruchtmousse 3
Körner Pfirsich, Apfel, Hirse, Dinkel, Hafer nach dem 6. Monat 100 g
28,70zł/kg

Preis: 2,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-22
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Fruchtmousse Guave, Papaya, Mango, Banane nach dem 6. Monat 100 g
63,50zł/kg

Preis: 6,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
Erdbeere, Apfel, Birne, Melone, Reis Bio-Fruchtmousse mit Kernen, Wassermelone, nach dem 6. Monat 100 g
69,90zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Johannisbeere Bio-Fruchtmousse Pflaume, Banane, Apfel, schwarze nach dem 6. Monat 100 g
63,50zł/kg

Preis: 6,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-01
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Fruchtpüree mit Getreidekörnern nach dem 6. Monat 100 g
69,90zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-20
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Banane Bio-Fruchtpüree: Mango, Orange, Kokosmilch, nach dem 6. Monat 100 g
63,50zł/kg

Preis: 6,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-27
PREIS REDUZIERT -25%
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Hirse Bio-Fruchtpüree mit Getreide, Birne, Apfel, nach dem 6. Monat 100 g
47,60zł/kg

Preis: 4,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-14
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
BIO
Fruchtbar Bio-Fruchtmousse Ananas, Mandarine, Mango, Apfel, Banane Fruchtbar Bio-Fruchtmousse Ananas, Mandarine, Mango, Apfel, Banane
Banane Bio-Fruchtmousse Ananas, Mandarine, Mango, Apfel, nach dem 6. Monat 100 g
63,50zł/kg

Preis: 6,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-30
Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane
Mango-Banane nach dem 11. Monat 30 g
208,33zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5