Krakus-Kokosnusskekse

Bahlsen
55
Niezawodne ciasteczka,delikatne,o dobrym smakuKrakus-Kokosnusskekse
53Krakus-Kokosnusskekse
Krakus-KokosnusskekseKrakus-Kokosnusskekse
masa netto

masa netto

168 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-17

pojemność

cena za kilogram

32,32 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901414204488

5901414204488

Preis: 5,43 zł

5.43 PLN 2027-04-17 NewCondition
mąka pszenna, cukier, wiórki kokosowe (15%), olej palmowy, skrobia (pszenica), serwatka w proszku (z mleka), substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany, sól, emulgator: lecytyny, aromaty
Wartości odżywcze (%)na 100 g
Wartość energetyczna 2117 kJ/506 kcal
Tłuszcz 25 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 16 g
Węglowodany 61 g
w tym cukry 19 g
Białko 7,4 g
Sól 0,70 g
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera ok. 5 porcji.

Mleko : Zawiera
Pszenica : Zawiera
teraz więcej ciastek!
Marke:Krakuski
Über die Marke:Wierzymy, że należy czerpać to, co najlepsze z tradycji i na tej bazie tworzyć coś nowego i ekscytującego. Dlatego w każdym ciasteczku Krakusków spotyka się dziedzictwo rzemieślniczych tradycji cukierniczych i pasja młodych pokoleń cukierników, którzy nie ustają w poszukiwaniu nowych i ciekawych aranżacji tradycyjnych receptur. Dzięki temu wszystkie nasze ciasteczka są zawsze pyszne i po prostu rozpływają się w ustach. Krakuski Mistrzowska Tradycja Gwarancja jakości Krakuski Bez dodatku: barwników, substancji konserwujących, utwardzonych tłuszczów roślinnych* *zgodnie z wytycznymi prawa żywnościowego
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatniki Kokosowe
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Rücksendeadresse:Bahlsen Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Margherita , 2023-01-02 15:04:25Niezawodne ciasteczka,delikatne,o dobrym smaku



San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
Zucker 168 g
33,21zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-23
San Łakotki Kakao Cookies San Łakotki Kakao Cookies
168 g
33,69zł/kg

Preis: 5,66 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-02-17
San Łakotki Kokoskuchen San Łakotki Kokoskuchen
Verfallsdatum 2027-02-03
San Łakotki Butterplätzchen San Łakotki Butterplätzchen
Verfallsdatum
2027-03-31
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
mit Schokolade 135 g
42,96zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-03-27
Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
FIT&FREE Vanille 120 g
40,42zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-12-18
Bahlsen traf die Markise Bahlsen traf die Markise
Schokolade 220 g
25,82zł/kg

Preis: 5,68 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2027-03-16
Bahlsen traf die Markise Erdnuss Bahlsen traf die Markise Erdnuss
Verfallsdatum 2027-07-01
Bahlsen drücken Sie die Markise Bahlsen drücken Sie die Markise
mit dem Geschmack von Kokos 220 g
27,23zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-06-19
Bahlsen Bahlsen Kekse Kakao Bahlsen Bahlsen Kekse Kakao
Krakuski 163 g
29,94zł/kg

Preis: 4,88 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-03-23
Bahlsen Krakuski Herz-Kekse mit Bahlsen Krakuski Herz-Kekse mit
Butter in Milchschokolade 171 g
49,53zł/kg

Preis: 8,47 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-01-25
Bahlsen Krakuski Florianki Kekse Bahlsen Krakuski Florianki Kekse
Vollkornmehl in Vollmilchschokolade mit Zusatz von 171 g
43,92zł/kg

Preis: 7,51 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-04-06
Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit Bahlsen Krakuski Dessert Kekse mit
Zucker 200 g
26,50zł/kg

Preis: 5,30 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-04-25
Bahlsen Krakuski Kornkekse mit Bahlsen Krakuski Kornkekse mit
Haferflocken 201 g
25,52zł/kg

Preis: 5,13 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-16
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5