Eingelegte Champignons vom Grünen Garten

Eingelegte Champignons vom Grünen Garten  Eingelegte Champignons vom Grünen Garten
masa netto

masa netto

290 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-06

pojemność

cena za kilogram

26,10 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905999154558

5905999154558

Preis: 7,57 zł

kaufen 10 szt. für 7.46 zł/szt
7.57 PLN 2028-07-06 NewCondition

Pieczarki (50%), woda, marchew (5%), cukier, sól, regulator kwasowości: kwas octowy, przyprawy (zawierające gorczycę), przeciwutleniacz: pirosiarczyn sodu.


Iposea Iposea Artischocken in Iposea Iposea Artischocken in
Sonnenblumenöl 290 g
62,41zł/kg

Preis: 18,10 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-30
Hektor Hektor Pieczarki marynowane Hektor Hektor Pieczarki marynowane
290 g
25,72zł/kg

Preis: 7,46 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2027-03-30
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
510 g
11,51zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-17
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
480 g
14,56zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5