Grüner Tee mit Zitrone -Taschen

Herbapol
51Grüner Tee mit Zitrone -Taschen
Grüner Tee mit Zitrone -TaschenGrüner Tee mit Zitrone -Taschen
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-30

pojemność

cena za sztukę

0,30 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956004235

5900956004235

Preis: 5,99 zł

5.99 PLN 2028-06-30 NewCondition
herbata zielona (80 %), skórka cytryny (13 %), aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 ml naparu
Wartość energetyczna3 kJ / 1 kcal
Węglowodany< 0,5 g
w tym cukry< 0,5 g
Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), białka i soli.

delikainy smak
Marke:Herbapol
Über die Marke:Wejdź do ogrodu Herbapol i poznaj niezwykły świat roślin, który inspiruje nas do tworzenia naszych wyjątkowych produktów.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbata zielona z cytryną aromatyzowana.
Weitere Informationen:Zawartość netto 34 g (20 saszetek x 1,7 g)
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: Jedną torebkę zalać 250 ml gorącej wody. Zaparzać przez 2-3 min. Zielona herbata, nawet ta w torebkach, nie lubi wrzącej wody. Powstaje wtedy nieprzyjemny smak goryczki. Aby wydobyć wspaniały smak tej herbaty zaparzaj ją gorącą, ale nie gotującą się wodą.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Posti Grüner Tee 20 Beutel Posti Grüner Tee 20 Beutel
    20 szt.

    Preis: 5,72 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Posti Posti Yunan grüner Tee mit Posti Posti Yunan grüner Tee mit
    Zitrone 20 szt.

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum
    2027-11-30
    Herbapol Herbapol Grüner Tee Herbapol Herbapol Grüner Tee
    20 torebek

    Preis: 6,22 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Herbapol Herbapol Tee Grün Herbapol Herbapol Tee Grün
    blühende Kirsche 20 torebek

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Big-Active Big-Active Herbs Mnicha Big-Active Big-Active Herbs Mnicha
    zur Reinigung 20 szt.

    Preis: 7,12 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Big-Active Big-Active Herbs Monk Big-Active Big-Active Herbs Monk
    für Cholesterin 20 szt.

    Preis: 6,81 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Dilmah Dilmah All Natural Green Dilmah Dilmah All Natural Green
    Tea grün, mit Zitronengras und Zitronengeschmack 20 szt.

    Preis: 12,24 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

    Preis: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
    Hagebuttentee 20 torebek

    Preis: 5,83 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
    Polnischer Tee Kamille 20 torebek

    Preis: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
    Speisekammer mit Lindenblüten 420 ml
    19,81zł/l

    Preis: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Herbapol Pantry Fruchtsirup Herbapol Pantry Fruchtsirup
    schwarze Johannisbeere 420 ml
    19,83zł/l

    Preis: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Herbapol Obst Speisekammer Herbapol Obst Speisekammer
    Kirschsirup 420 ml
    20,02zł/l

    Preis: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5