H-Milch 3,8 % Fett junior

Łaciate
55
Najwyższej jakości mleko. Nie ma smaczniejsze go?.H-Milch 3,8 % Fett junior
55
świetne mleko nie tylko dla maluchówH-Milch 3,8 % Fett junior
55
Mój synuś bardzo polubił to mleko.H-Milch 3,8 % Fett junior
413H-Milch 3,8 % Fett junior
H-Milch 3,8 % Fett juniorH-Milch 3,8 % Fett junior
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-06

pojemność

cena za litr

5,05 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820012519

5900820012519

Preis: 5,05 zł

5.05 PLN 2027-09-06 NewCondition
Łaciate H-Milch 3,8 % Fett junior Łaciate H-Milch 3,8 % Fett junior
1 litr
5,00zł/l

Preis: 5 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-08-05
zawartość tłuszczu 3,8 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu:
wartość energetyczna275 kJ/66 kcal
tłuszcz w tym 3,8 g
- kwasy tłuszczowe nasycone2,3 g
węglowodany w tym 4,7 g
- cukry4,7 g
białko3,2 g
sól0,10 g
wapń120 mg (15 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

wyprodukowano bez stosowania GMO, polskie z natury
Marke:Łaciate
Über die Marke:Łaciate - mleko pełne
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mleko UHT zawartość tłuszczu 3,8 %.
Weitere Informationen:
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • Damian Kaleta ?. , 2024-03-06 22:54:05Najwyższej jakości mleko. Nie ma smaczniejsze go?.
  • cyryl , 2015-09-14 13:58:42świetne mleko nie tylko dla maluchów
  • AnnaK , 2014-02-21 09:58:50Mój synuś bardzo polubił to mleko.



Łaciate UHT-Fleckmilch 0,0% Łaciate UHT-Fleckmilch 0,0%
1 litr

Preis: 5,14 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2027-05-31
Łaciate UHT-Fleckmilch 0,5% Łaciate UHT-Fleckmilch 0,5%
1 litr

Preis: 5,13 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-05-14
Łaciate Gefleckte Milch 2% UHT Łaciate Gefleckte Milch 2% UHT
1 litr

Preis: 4,61 zł

PLN
1
119
Verfallsdatum 2027-08-12
Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2% Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2%
1 litr

Preis: 4,64 zł

PLN
1
84
Verfallsdatum 2027-08-19
Zambrowski H-Milch 1,5% Zambrowski H-Milch 1,5%
1 litr

Preis: 4,20 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2027-02-12
Łowicz Łowicz Lowicz H-Milch 3,2 Łowicz Łowicz Lowicz H-Milch 3,2
% 1 litr

Preis: 4,32 zł

PLN
1
207
Verfallsdatum 2027-03-12
Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2% Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2%
500 ml
5,40zł/l

Preis: 2,70 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-02-14
Łaciate Łaciate Butter 83% Fett Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
200 g
37,15zł/kg

Preis: 7,43 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2026-11-24
Łaciate Milchpulver 26,5% Łaciate Milchpulver 26,5%
500 g
38,22zł/kg

Preis: 19,11 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-02-21
Łaciate UHT- Milchflasche 2% Fett Łaciate UHT- Milchflasche 2% Fett
pasteurisiert 1 litr

Preis: 4,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-10-24
Łaciate Frisch gefleckte Milch Łaciate Frisch gefleckte Milch
3,2% 1 litr

Preis: 5,21 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2026-10-24
Łaciate Pinto Trinkjoghurt Łaciate Pinto Trinkjoghurt
Laktose Kokos-Ananas 250 ml
13,76zł/l

Preis: 3,44 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-26
Łaciate UHT Schokoladenmilch Łaciate UHT Schokoladenmilch
200 ml
12,10zł/l

Preis: 2,42 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-03-07
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5