Hektor Company Mittagssalat

Hektor
53Hektor Company Mittagssalat
Hektor Company MittagssalatHektor Company Mittagssalat
masa netto

masa netto

470 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

12,74 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000475

5904747000475

Preis: 5,99 zł

kaufen 8 szt. für 5.41 zł/szt
5.99 PLN 2027-07-30 NewCondition

Warzywa w zmiennych proporcjach: ( ogórki kiszone, marchewka, papryka, cebula ), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Jamar Jamar eine Gemüsemischung Jamar Jamar eine Gemüsemischung
    aus Karotten und Erbsen 470 g
    14,04zł/kg

    Preis: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2028-12-31
    Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
    Karotten, Erbsen, Mais 470 g
    14,04zł/kg

    Preis: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-01-31
    Jamar Jamar Mexikanische Jamar Jamar Mexikanische
    Multi-Gemüse-Mischung 470 g
    14,00zł/kg

    Preis: 6,58 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2028-10-31
    Devaldano marinierten Steinpilzen Devaldano marinierten Steinpilzen
    280 g
    41,32zł/kg

    Preis: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-04-30
    Rolnik Bauernsalat mit grünen Rolnik Bauernsalat mit grünen
    Tomaten 850 g
    9,76zł/kg

    Preis: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
    890 g
    8,98zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Hektor Hektor Erbsen und Karotten Hektor Hektor Erbsen und Karotten
    460 g
    13,02zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Hektor Hektor Gemüsesalat zum Hektor Hektor Gemüsesalat zum
    Abendessen 500 ml
    9,36zł/l

    Preis: 4,68 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Hektor Hektor Schwedischer Salat Hektor Hektor Schwedischer Salat
    500 ml
    10,24zł/l

    Preis: 5,12 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum
    2027-09-30
    Hektor Hektor litauischer Salat Hektor Hektor litauischer Salat
    500 ml
    11,36zł/l

    Preis: 5,68 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Hektor Hektor Eine Mischung aus Hektor Hektor Eine Mischung aus
    Erbsen, Mais und Karotten 500 ml
    11,98zł/l

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Hektor Hektor Kirschkompott Hektor Hektor Kirschkompott
    900 g
    15,08zł/kg

    Preis: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Hektor Hektor Erdbeerkompott Hektor Hektor Erdbeerkompott
    900 g
    11,58zł/kg

    Preis: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-01-30
    Hektor Hektor Pflaumenkompott Hektor Hektor Pflaumenkompott
    900 g
    9,99zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5