Hektor Sauerampfer gehackt

Hektor
05
1 słoiczek był źlie zamkbiętyHektor Sauerampfer gehackt
311Hektor Sauerampfer gehackt
Hektor Sauerampfer gehacktHektor Sauerampfer gehackt
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

15,48 zł / kg

ocena

ranking

3.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000833

5904747000833

Preis: 4,18 zł

4.18 PLN 2027-01-30 NewCondition

Siekane liście szczawiu, sól, przyprawy.


Hektor
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2020-03-06 11:23:241 słoiczek był źlie zamkbięty



Orzeł Polska Polnisches Orzeł Polska Polnisches
Rote-Bete-Carpaccio Adler 270 g
38,78zł/kg

Preis: 10,47 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-01-01
Rolnik Sauerampfer gebeizt Rolnik Sauerampfer gebeizt
315 ml
17,27zł/l

Preis: 5,44 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
510 g
11,51zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-17
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
480 g
14,56zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-01-31
Hektor Hektor Kirschkompott Hektor Hektor Kirschkompott
900 g
15,08zł/kg

Preis: 13,57 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-10-30
Hektor Hektor Erdbeerkompott Hektor Hektor Erdbeerkompott
900 g
11,58zł/kg

Preis: 10,42 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-01-30
Hektor Hektor Pflaumenkompott Hektor Hektor Pflaumenkompott
900 g
9,99zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Hektor Johannisbeerkompott Hektor Johannisbeerkompott
900 g
16,16zł/kg

Preis: 14,54 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Hektor Hektor Stachelbeerkompott Hektor Hektor Stachelbeerkompott
900 g
12,04zł/kg

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-08-30
Hektor hector processesed Gurken Hektor hector processesed Gurken
einges 900 g
11,10zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2027-10-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5