Fruchtbar BIO Hirse Erdbeer Mais Krümel, nach dem 11. Monat, po 12. miesiącu

Fruchtbar Truskawkowe, bezglutenowe chrupki jaglano-kukurydziane wykonane z cennego i lekkostrawnego proso oraz pożywnej kukurydzy. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru.
Fruchtbar BIO Hirse Erdbeer Mais KrümelFruchtbar BIO Hirse Erdbeer Mais Krümel
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-04

pojemność

cena za kilogram

242,67 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133236127

4260133236127

Preis: 7,28 zł

7.28 PLN 2027-02-04 NewCondition
proso* 60 %, grysik kukurydziany* 26 %, olej słonecznikowy 8 %, truskawki w proszku 6 %, * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna1752 kJ/416 kcal
tłuszcz11g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe1,1g
węglowodany69g
w tym cukier2,5g
błonnik2,8g
białko8,8g
sól0,05g
sód0,02g
Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.

Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Truskawkowe, bezglutenowe chrupki jaglano-kukurydziane wykonane z cennego i lekkostrawnego proso oraz pożywnej kukurydzy. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru.
Sicherheitshinweis:UWAGA: PRODUKT DO SPOŻYCIA POWYŻEJ 12 MIESIĄCA ŻYCIA.
Marke:FruchtBar
Weitere Informationen:Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE - PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE
Aufbewahrung:Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data obok kodu kreskowego.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Niemcy
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane Fruchtbar Fruchtbar BIO Banane
Mango-Banane nach dem 11. Monat 30 g
208,33zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-28
PREIS REDUZIERT -10%
Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar Fruchtbar Corn Crisps Fruchtbar
- BIO Karotten-Kürbis-Reis nach dem 11. Monat 30 g
187,67zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-20
Hipp HiPP Apfelreiswaffeln BIO Hipp HiPP Apfelreiswaffeln BIO
nach dem 7. Monat 30 g
218,00zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-08-04
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Käse-Mais-Chips nach dem 11. Monat 30 g
208,33zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-12
Hipp HiPP BIO Reiswaffeln Himbeere Hipp HiPP BIO Reiswaffeln Himbeere
nach dem 7. Monat 30 g
218,00zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2027-08-06
Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
nach dem 11. Monat 30 g
218,00zł/kg

Preis: 6,54 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-07-09
Hipp HiPP Fruit Bar Ein Freund Hipp HiPP Fruit Bar Ein Freund
Bananen-Kirschen-Joghurt BIO nach dem 11. Monat 23 g
195,22zł/kg

Preis: 4,49 zł

PLN
1
56
Verfallsdatum 2027-04-29
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Müsli Hipp HiPP Müsli
Erdbeeren-Himbeeren BIO 200 g
58,95zł/kg

Preis: 11,79 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum
2027-06-30
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
Hafer-Vollkorn Bio-Frühstückschips Erdbeere, Traube, Apfel, nach dem 11. Monat 125 g
126,88zł/kg

Preis: 15,86 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-30
Fruchtbar Fruchtbar Bio-Pressobst Fruchtbar Fruchtbar Bio-Pressobst
mit Haferflocken nach dem 11. Monat 40 g
191,75zł/kg

Preis: 7,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-02-04
Fruchtbar Fruchtbar Pasta aus Fruchtbar Fruchtbar Pasta aus
Hartweizen Tomaten und Spinat BIO nach dem 11. Monat 300 g
42,23zł/kg

Preis: 12,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-08-27
PREIS REDUZIERT -55%
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtmousse 3 Fruchtbar Fruchtbar Fruchtmousse 3
Körner Pfirsich, Apfel, Hirse, Dinkel, Hafer nach dem 6. Monat 100 g
28,70zł/kg

Preis: 2,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-22
Fruchtbar Bio Fruchtbar. Fruchtbar Bio Fruchtbar.
Apfelweizen und Dinkelplätzchen nach dem 14. Monat 100 g
119,90zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-03-25
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Bio-Fruchtmousse Guave, Papaya, Mango, Banane nach dem 6. Monat 100 g
63,50zł/kg

Preis: 6,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-06
Fruchtbar FruchtBar Fruchtbar FruchtBar
Erdbeere, Apfel, Birne, Melone, Reis Bio-Fruchtmousse mit Kernen, Wassermelone, nach dem 6. Monat 100 g
69,90zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-19
Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar Fruchtbar
Apfel und Banane Bio-Dinkelkekse mit Fruchtfüllung, Heidelbeere, 132 g
119,39zł/kg

Preis: 15,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-17
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5