, nach dem 11. Monat, po 12. miesiącu

Hipp
Teraz jeszcze lepszy smak dzięki wyjątkowo delikatnemu procesowi gotowania na parze. Nowy, ulepszony skład.
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-15

pojemność

cena za kilogram

59,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300375215

4062300375215

Preis: 14,99 zł

kaufen 6 szt. für 14.77 zł/szt
14.99 PLN 2027-09-15 NewCondition
pomidory* 45%, woda, makaron* 8% (semolina z
pszenicy
* durum, białko kurzego
jaja
*, kurze
jajo
*), marchew* 5%, mięso wołowe* 5%, cebula*,
seler
*, olej słonecznikowy*, mąka ryżowa*,
zmielony makaron* (z
pszenicy
* durum), jodowana sól, przyprawy* (oregano*, czosnek*, pieprz*,
rozmaryn*), przeciwutleniacze (kwas L-askorbinowy, mieszanina tokoferoli).
Może zawierać mleko i gorczycę. *z rolnictwa ekologicznego
Przeciwutleniacze zostały zastosowane dla ochrony wrażliwych składników odżywczych i smakowych.

Wartość odżywcza
Wartości odżywcze
Wartość odżywcza w
(%)
100 g:
wartość
292 kJ (70 kcal)
energetyczna
tłuszcz
2,5 g
w tym kwasy
0,5 g
nasycone
węglowodany
8,8 g
w tym cukry
1,5 g
białko
2,5 g
sól
0,28 g
Inne w 100 g:
sód
0,11 g
​
Alergeny
Jaja:
Zawiera
Pszenica:
Zawiera
Seler:
Zawiera

Teraz jeszcze lepszy smak dzięki wyjątkowo delikatnemu procesowi gotowania na parze. Nowy, ulepszony skład.

Marke:

Hipp


Aufbewahrung:
 
Najlepiej spożyć przed: data (DD.MM.RR) - na spodzie kartonowego opakowania. Przed
otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej.

Zubereitung und Verwendung:
 
Pojemnik nie nadaje się do podgrzewania w piekarniku! Przed podaniem posiłku
sprawdź jego temperaturę. Nie podawaj dziecku ponownie podgrzanej i niewykorzystanej porcji. Niepodgrzaną
zawartość miseczki wstaw do lodówki i zużyj w ciągu jednego dnia. Jakość tego produktu w momencie
opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że miseczka i folia nie zostały
naruszone.

BoboVita Obiadek hausgemachten BoboVita Obiadek hausgemachten
Risotto mit saftigen Truthahn nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-06
BoboVita Obiadek Gemüse in einer BoboVita Obiadek Gemüse in einer
delikaten Frikassee von Kalbfleisch nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-15
BoboVita BoboVita Obiadek BoboVita BoboVita Obiadek
zkurczakiem Eintopf und Spinat nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-07-08
BoboVita BoboVita Junior BoboVita BoboVita Junior
Gemüseeintopf mit Rindfleisch 1-3 Jahre 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-11-25
Hipp Hipp Kaszotto mit Gemüse und Hipp Hipp Kaszotto mit Gemüse und
BIO Pute nach dem 11. Monat 250 g
31,96zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum
2027-12-31
BoboVita BoboVita Hühnereintopf BoboVita BoboVita Hühnereintopf
mit Pilzen 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-01-29
BoboVita BoboVita Pasta mit BoboVita BoboVita Pasta mit
Tomaten, Schinken und Paprika 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-01-09
BoboVita BoboVita Pasta mit BoboVita BoboVita Pasta mit
Seehecht und Gemüse nach dem 11. Monat 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-11-13
Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis Hipp HiPP Junges Gemüse mit Reis
und Kalbfleisch BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Risotto mit Karotten und Hipp HiPP Risotto mit Karotten und
Pute BIO nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-06-30
Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und Hipp HiPP Nudeln mit Tomaten und
Kalbfleisch BIO nach dem 8. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO Hipp HiPP Apfel-Traubensaft BIO
nach dem 4. Monat 200 ml
28,70zł/l

Preis: 5,74 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2028-06-30
15% rabatu przy zakupie min. 6 szt.
Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme Hipp HiPP Gemüsesuppe BIO Creme
125 g
41,12zł/kg

Preis: 5,14 zł

PLN
1
33
Verfallsdatum 2028-02-29
Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und Hipp HiPP Risotto mit Brokkoli und
Kaninchen nach dem 7. Monat 220 g
33,59zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
43
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit Hipp HiPP Apfel-Erdbeer-Müsli mit
BIO-Joghurt nach dem 8. Monat 160 g
42,44zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
54
Verfallsdatum 2027-04-30
Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem Hipp HiPP Hagebutten-Tee mit rotem
Fruchtsaft BIO nach dem 4. Monat 500 ml
16,98zł/l

Preis: 8,49 zł

PLN
1
171
Verfallsdatum 2028-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5