Hausgemachte Pastete Schweine

Pamapol
55
OkHausgemachte Pastete Schweine
413Hausgemachte Pastete Schweine
Hausgemachte Pastete SchweineHausgemachte Pastete Schweine
masa netto

masa netto

390 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-03

pojemność

cena za kilogram

12,10 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501018105

5907501018105

Preis: 4,72 zł

4.72 PLN 2027-03-03 NewCondition
woda, skórki wieprzowe, wątroba wieprzowa 10 %, tłuszcz wieprzowy, kasza manna (z pszenicy), mąka pszenna, błonnik roślinny, sól, mąka sojowa, białka mleka, stabilizatory: cytryniany sodu, substancje zagęszczające: guma guar, guma tara, przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma, białko wieprzowe, emulgator: guma celulozowa, przyprawy, zioła, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, cebula, pasternak), czosnek, natka pietruszki, pomidor, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe, cukier, hydrolizat białka roślinnego, ekstrakt drożdżowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna711 kJ/169 kcal
Tłuszcz13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,8 g
Węglowodany6,9 g
w tym cukry0,7 g
Białko6,2 g
Sól1,5 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
100 % satysfakcji gratis!, udane zakupy!
Marke:Pamapol
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pasztet wieprzowy z dodatkiem białka mleka, sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Zubereitung und Verwendung:Podawać na zimno z dodatkiem pieczywa.
Verpackungsart:Puszka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 13 ocen.

  • I.Monika , 2023-04-06 20:44:24Ok



Pamapol Pamapol Hausgemachte Pamapol Pamapol Hausgemachte
Geflügelpastete 100% KOSTENLOS! 390 g
12,05zł/kg

Preis: 4,70 zł

PLN
1
47
Verfallsdatum 2027-03-18
Drosed Drosed Drosed Drosed
Podlaski-Hühnerpastete mit Paprika 155 g
25,74zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-09-11
Drosed pate podlaski Huhn mit Drosed pate podlaski Huhn mit
Tomaten 155 g
25,74zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-04-20
Drosed podlaski Hühnerpastete mit Drosed podlaski Hühnerpastete mit
Pfeffer 155 g
25,74zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-11
Drosed pate Podlachien natürliche Drosed pate Podlachien natürliche
Hühner 155 g
25,74zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-07-14
Profi Profi Unternehmen Pastete Profi Profi Unternehmen Pastete
131 g
23,89zł/kg

Preis: 3,13 zł

PLN
1
58
Verfallsdatum 2028-07-06
Pamapol Kutteln zamojsku Pamapol Kutteln zamojsku
Verfallsdatum 2028-01-06
Pamapol Kohlrouladen in Pamapol Kohlrouladen in
Tomatensauce 500 g
17,56zł/kg

Preis: 8,78 zł

PLN
1
66
Verfallsdatum 2029-02-10
Pamapol Fleischbällchen in Pamapol Fleischbällchen in
Tomatensauce 500 g
16,68zł/kg

Preis: 8,34 zł

PLN
1
59
Verfallsdatum 2029-01-10
Pamapol Bohnen und Würstchen mit Pamapol Bohnen und Würstchen mit
Speck 500 g
16,66zł/kg

Preis: 8,33 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-01-22
Pamapol hausgemachten Eintopf Pamapol hausgemachten Eintopf
500 g
17,58zł/kg

Preis: 8,79 zł

PLN
1
67
Verfallsdatum 2028-06-30
Pamapol Eintopf mit Pamapol Eintopf mit
Schweinefleisch 500 g
22,42zł/kg

Preis: 11,21 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-07-20
Pamapol Kutteln in Brühe Pamapol Kutteln in Brühe
Verfallsdatum 2029-01-13
Pamapol Pamapol Soup Kohlsuppe mit Pamapol Pamapol Soup Kohlsuppe mit
geräuchertem Speck 470 g
15,51zł/kg

Preis: 7,29 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2027-11-17
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5