Polnischer Adlersaft aus Sauerkraut

Orzeł Polska
41Polnischer Adlersaft aus Sauerkraut
Polnischer Adlersaft aus SauerkrautPolnischer Adlersaft aus Sauerkraut
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-02

pojemność

cena za litr

17,32 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079149

5906684079149

Preis: 4,33 zł

4.33 PLN 2027-01-02 NewCondition

Sok z kiszonej kapusty 98%, sól.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 29 kJ/ 7 kcal

Tłuszcz: 0,1g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1g

Węglowodany: 1g

w tym cukry: 0,5g

Białko: 0,1g

Sól: 1,13g


Produkt może zawierać śladowe ilości gutenu oraz selera.


Produkt kiszony. Niepasteryzowany.


Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu w temperaturze od 0C do 10C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Herkunftsland:

Polska


Adresse des Herstellers:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Fortuna Fortuna 100% Tomaten- und Fortuna Fortuna 100% Tomaten- und
    Gemüsesaft 1 litr

    Preis: 5,37 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Hortex Hortex Vitaminka Saft 100% Hortex Hortex Vitaminka Saft 100%
    Ohne Zuckerzusatz, Karotten, Apfel, Banane 1 litr

    Preis: 6,40 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-09-30
    PREIS REDUZIERT -10%
    Hortex Rote-Bete- Suppe Hortex Rote-Bete- Suppe
    Zuckerrüben und Saft - Apfel 1 litr

    Preis: 6,17 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2026-11-30
    Fortuna iv + multivegetal Saft Fortuna iv + multivegetal Saft
    Ginseng 300 ml
    10,60zł/l

    Preis: 3,18 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Fortuna iv + multivegetal Ingwer Fortuna iv + multivegetal Ingwer
    -Saft 300 ml
    10,60zł/l

    Preis: 3,18 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Fortuna Fortuna 100% Tomaten- und Fortuna Fortuna 100% Tomaten- und
    Gemüsesaft 300 ml
    10,33zł/l

    Preis: 3,10 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Bio Food Biofood ökologische Bio Bio Food Biofood ökologische Bio
    Saft der eingelegten Karotten 300 ml
    29,10zł/l

    Preis: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    Sauerkraut Haus Mini 280 g
    32,89zł/kg

    Preis: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 750 g
    17,32zł/kg

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-01-01
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    Roter Borschtsch Konzentrat 300 ml
    29,97zł/l

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    Preis: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Borowiki Marynowane 300 g
    78,67zł/kg

    Preis: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
    Marynowane 300 g
    66,03zł/kg

    Preis: 19,81 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-10-10
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5