Orzeł Polska
53

Ogórki Konserwowe Kaszubskie marki Orzeł Polska to propozycja dla miłośników tradycyjnej polskiej receptury – chrupiące i przesycone słodkawym aromatem papryki i marchwi, są świetnym dodatkiem do kanapek, różnego rodzaju dań lub jako samodzielna przekąska.

masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-30

pojemność

cena za kilogram

17,34 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800073

5903728800073

Preis: 11,79 zł

11.79 PLN 2028-07-30 NewCondition

Ogórki 53%, woda, ocet, cukier, papryka 2%, cebula, marchew, sól, koper, gorczyca, chrzan.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 127 kJ/ 30kcal

Tłuszcz: 0g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g

Węglowodany: 6g

w tym cukry: 5,5g

Białko: 0g

Sól: 0,8g


Produkt zawiera gorczycę.


Ogórki Konserwowe Kaszubskie marki Orzeł Polska to propozycja dla miłośników tradycyjnej polskiej receptury – chrupiące i przesycone słodkawym aromatem papryki i marchwi, są świetnym dodatkiem do kanapek, różnego rodzaju dań lub jako samodzielna przekąska.


Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 7 dni.


Herkunftsland:

Polska


Adresse des Herstellers:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Provitus PROVITUS Pickles Sandwich Provitus PROVITUS Pickles Sandwich
    680 g
    16,16zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    Preis: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-08-31
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Eingelegte Gurken mit Knoblauch 680 g
    17,34zł/kg

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-03-30
    Runoland gebeizt cabage bio Runoland gebeizt cabage bio
    680 g
    14,38zł/kg

    Preis: 9,78 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-01
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Bio-Sauerkraut 680 g
    12,63zł/kg

    Preis: 8,59 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
    640 g
    16,41zł/kg

    Preis: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Provitus Alzene hot chili Provitus Alzene hot chili
    640 g
    16,42zł/kg

    Preis: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
    eingelegte Gurken 760 g
    23,53zł/kg

    Preis: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-09-19
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    Sauerkraut Haus Mini 280 g
    32,89zł/kg

    Preis: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 750 g
    17,32zł/kg

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    Gurken in Dosen 830 g
    13,25zł/kg

    Preis: 11 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polen Orzeł Polska Orzeł Polen
    Eingelegte Gurken Mit Chilischote 670 g
    17,58zł/kg

    Preis: 11,78 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    eingelegte hausgemachte Gurken 800 g
    16,24zł/kg

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2028-07-07
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-01-01
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    Roter Borschtsch Konzentrat 300 ml
    29,97zł/l

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Borowiki Marynowane 300 g
    78,67zł/kg

    Preis: 23,60 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5