Kakao aus türkischer Maulbeere in roher Bio-Schokolade

Cocoa
52Kakao aus türkischer Maulbeere in roher Bio-Schokolade
Kakao aus türkischer Maulbeere in roher Bio-Schokolade Kakao aus türkischer Maulbeere in roher Bio-Schokolade
BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-27

pojemność

cena za kilogram

249,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908268768098

5908268768098

Preis: 17,47 zł

17.47 PLN 2027-04-27 NewCondition

czekolada* 65 % (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*), morwa biała* 35 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość masy kakaowej min. 65 %.


Wartość energetyczna: 2120 kJ/508 kcal
Tłuszcz: 30 g
w tym kwasy nasycone: 18 g
Węglowodany: 51 g
w tym cukry: 49 g
Błonnik: 7,0 g
Białko: 6,0 g
Sól: 0,1 g


Cocoa


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Cocoa Inka- Beeren in rohem Bio- Cocoa Inka- Beeren in rohem Bio-
    Schokolade 70 g
    246,29zł/kg

    Preis: 17,24 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-16
    Alpen Gold nussbeisser Alpen Gold nussbeisser
    Milchschokolade mit ganzen Haselnüssen 100 g
    77,50zł/kg

    Preis: 7,75 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-05-13
    Goplana Zartbitterschokolade Goplana Zartbitterschokolade
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    Wedel Schokolade Toffee Wedel Schokolade Toffee
    Verfallsdatum 2027-01-14
    Schogetten Schokolade Orzechowo Schogetten Schokolade Orzechowo
    Verfallsdatum 2026-12-31
    Milka Schokoladen-Erdbeere Milka Schokoladen-Erdbeere
    - Joghurt 100 g
    67,80zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-08-08
    Milka Milka Schokoladenjoghurt Milka Milka Schokoladenjoghurt
    Verfallsdatum 2027-06-10
    Wedel Wedel Milchschokolade mit Wedel Wedel Milchschokolade mit
    Himbeerfüllung 100 g
    78,20zł/kg

    Preis: 7,82 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-04
    Cocoa Kakao-Haselnüsse in roher Cocoa Kakao-Haselnüsse in roher
    Schokolade BIO 70 g
    287,29zł/kg

    Preis: 20,11 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-06-22
    Cocoa Kakao-Goji-Beeren in roher Cocoa Kakao-Goji-Beeren in roher
    Bio-Schokolade 70 g
    249,57zł/kg

    Preis: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-09
    Cocoa rohe Mandeln in Schokolade Cocoa rohe Mandeln in Schokolade
    bio 70 g
    255,57zł/kg

    Preis: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-04
    Cocoa Roh- Cashew-Nüsse in Cocoa Roh- Cashew-Nüsse in
    Schokolade Kaffee 70% Bio 70 g
    249,43zł/kg

    Preis: 17,46 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-04-29
    Cocoa Kakaobananen in roher Cocoa Kakaobananen in roher
    Bio-Schokolade 70 g
    242,71zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-07-10
    Cocoa Paranüsse in Roh- Cocoa Paranüsse in Roh-
    Schokolade 70% Bio 70 g
    352,14zł/kg

    Preis: 24,65 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-03
    Cocoa Kakao Feigen in rohen Cocoa Kakao Feigen in rohen
    Schokolade BIO 70 g
    240,14zł/kg

    Preis: 16,81 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-20
    Cocoa Kakao Schokolade Rosinen in Cocoa Kakao Schokolade Rosinen in
    rohen BIO 70 g
    242,71zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-01
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5