Kakao Feigen in rohen Schokolade BIO

Cocoa
52Kakao Feigen in rohen Schokolade BIO

Niebiańskie połączenie słodkiej, delikatnej figi z surową czekoladą, to prawdziwa uczta dla zmysłów. Figa poza zawartością cennych pierwiastków i właściwościami odkwaszającymi organizm, ma najwyższą zawartość błonnika ze wszystkich bakalii, co czyni ją zdrową i lekką przekąską.

Kakao Feigen in rohen Schokolade BIOKakao Feigen in rohen Schokolade BIO
BIO
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-20

pojemność

cena za kilogram

240,14 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902768064520

5902768064520

Preis: 16,81 zł

16.81 PLN 2027-04-20 NewCondition

czekolada* 50 % (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*), figi* 50 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość masy kakaowej min. 65 %.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 1896 kJ/455 kcal
Tłuszcz: 26 g
w tym kwasy nasycone: 15 g
Węglowodany: 45 g
w tym cukry: 44 g
Błonnik: 10 g
Białko: 4,0 g
Sól: 0,1 g


Niebiańskie połączenie słodkiej, delikatnej figi z surową czekoladą, to prawdziwa uczta dla zmysłów. Figa poza zawartością cennych pierwiastków i właściwościami odkwaszającymi organizm, ma najwyższą zawartość błonnika ze wszystkich bakalii, co czyni ją zdrową i lekką przekąską.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Cocoa Inka- Beeren in rohem Bio- Cocoa Inka- Beeren in rohem Bio-
    Schokolade 70 g
    246,29zł/kg

    Preis: 17,24 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-12-16
    Cocoa Kakao aus türkischer Cocoa Kakao aus türkischer
    Maulbeere in roher Bio-Schokolade 70 g
    249,57zł/kg

    Preis: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-04-27
    Cocoa Kakao-Goji-Beeren in roher Cocoa Kakao-Goji-Beeren in roher
    Bio-Schokolade 70 g
    249,57zł/kg

    Preis: 17,47 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-09
    Cocoa Kakaobananen in roher Cocoa Kakaobananen in roher
    Bio-Schokolade 70 g
    242,71zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-07-10
    Bakalland Bakalland Mango Scheiben Bakalland Bakalland Mango Scheiben
    70 g
    140,43zł/kg

    Preis: 9,83 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Cocoa Cocoa Mango w czekoladzie Cocoa Cocoa Mango w czekoladzie
    creamy 70 g
    306,00zł/kg

    Preis: 21,42 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-06-29
    Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Cocoa Kakao-Haselnüsse in roher Cocoa Kakao-Haselnüsse in roher
    Schokolade BIO 70 g
    287,29zł/kg

    Preis: 20,11 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-06-22
    Cocoa rohe Mandeln in Schokolade Cocoa rohe Mandeln in Schokolade
    bio 70 g
    255,57zł/kg

    Preis: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-04
    Cocoa Roh- Cashew-Nüsse in Cocoa Roh- Cashew-Nüsse in
    Schokolade Kaffee 70% Bio 70 g
    249,43zł/kg

    Preis: 17,46 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-04-29
    Cocoa Paranüsse in Roh- Cocoa Paranüsse in Roh-
    Schokolade 70% Bio 70 g
    352,14zł/kg

    Preis: 24,65 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-03
    Cocoa Kakao Schokolade Rosinen in Cocoa Kakao Schokolade Rosinen in
    rohen BIO 70 g
    242,71zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-01
    Cocoa Termine Kakao in der Cocoa Termine Kakao in der
    Schokolade roh BIO 70 g
    228,43zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-22
    Cocoa Coca Haselnüsse in der Cocoa Coca Haselnüsse in der
    Schokolade Kokos BIO 70 g
    271,29zł/kg

    Preis: 18,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-07-03
    Cocoa Kakao-Mandeln in Cocoa Kakao-Mandeln in
    Pflanzenmilch BIO-Schokolade 70 g
    255,57zł/kg

    Preis: 17,89 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-05-05
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5