Knoppers Peanut Milchige Erdnusswaffel

Knoppers
55
Ok.Knoppers Peanut Milchige Erdnusswaffel
52Knoppers Peanut Milchige Erdnusswaffel
Wafelek nadziewany - Warstwa wafla z polewą kakaową
Knoppers Peanut Milchige ErdnusswaffelKnoppers Peanut Milchige Erdnusswaffel
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-01

pojemność

cena za kilogram

70,80 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

40144627

Preis: 1,77 zł

1.77 PLN 2027-07-01 NewCondition
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna (13,4 %), odtłuszczone mleko w proszku (12,5 %), orzeszki ziemne (11,6 %), pełnoziarnista mąka pszenna (7,2 %), tłuszcz mleczny (2,6 %), kakao, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, emulgator: lecytyny (z soi), serwatka w proszku (z mleka), skrobia pszenna, aromaty naturalne, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, mielone orzechy laskowe
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna2242 kJ/537 kcal
Tłuszcz32,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone18,2 g
Węglowodany49,9 g
w tym cukry33,3 g
Białko10,7 g
Sól0,68 g

Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Wafelek nadziewany - Warstwa wafla z polewą kakaową
Marke:Knoppers
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Wafelek nadziewany (krem z orzeszków ziemnych 26,7 % z solonymi, siekanym orzeszkami ziemnymi 8,9 %, nadzienie mleczne 30,3 %).
Aufbewahrung:Chroń przed ciepłem i wilgocią!
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2025-11-30 16:01:45Ok.



Sante Sante Smart Team Sante Sante Smart Team
Müsliriegel 25 g
79,60zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-04-20
Knoppers Waffelknopfer Knoppers Waffelknopfer
Verfallsdatum 2027-01-11
Knoppers Knoppers Joghurtmilch und Knoppers Knoppers Joghurtmilch und
Joghurtwaffel 25 g
70,80zł/kg

Preis: 1,77 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-01
Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
Verfallsdatum 2027-02-26
Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
Verfallsdatum 2027-05-26
Grześki Teilen Sie Schokolade Grześki Teilen Sie Schokolade
Wafer ohne 6 - Kakao 26 g
47,69zł/kg

Preis: 1,24 zł

PLN
1
37
Verfallsdatum 2027-01-31
Grześki Wafer in Schokolade Natur Grześki Wafer in Schokolade Natur
36 g
52,22zł/kg

Preis: 1,88 zł

PLN
1
128
Verfallsdatum 2027-06-30
Prince Polo Prince Polo klassische Prince Polo Prince Polo klassische
Verfallsdatum 2027-05-18
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5