Knorr Fix Spaghetti Bolognese

Knorr Kiedy codzienność wypełniona jest całą listą zadań i obowiązków, nie zawsze jest przestrzeń na długie gotowanie. Jednocześnie każdy zasługuje na urozmaiconą dietę i pyszny obiad, dlatego z pomocą przychodzi Knorr Fix Spaghetti Bolognese! To smakowita kompozycja warzyw, aromatycznych ziół i przypraw, dzięki której w kilkanaście minut przygotujesz apetyczny lunch, obiad lub kolację we włoskim stylu. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Spaghetti Bolognese to nowy, lepszy skład oparty na naturalnych składnikach i warzywach pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa. Nie znajdziesz w nim również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Spaghetti Bolognese? To bajecznie proste. Najpierw wybierz, czy danie ma być mięsne czy wegetariańskie. Tak, z Knorr Fix możesz bez problemu przygotować obie wersje! Wystarczy podsmażyć na oleju mięso mielone lub, w wersji roślinnej, ugotowaną czerwoną soczewicę, dolać wodę i nasz Fix. Aby wzbogacić smakowo danie w wersji wegetariańskiej, opcjonalnie, razem z soczewicą możesz dodać na patelnię pokrojoną i podsmażoną czerwoną paprykę. Następnie wszystko dokładnie wymieszaj i duś przez około 10 minut, od czasu do czasu mieszając. Podawaj gotowy sos warzywny lub mięsny z ulubionym makaronem, np. spaghetti, ugotowanym al dente i ciesz się wyśmienitym posiłkiem. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. makaron 4 sery lub kaszotto serowe i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu!
Knorr Fix Spaghetti BologneseKnorr Fix Spaghetti Bolognese
masa netto

masa netto

41 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

102,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522991015

8710522991015

Preis: 4,20 zł

4.20 PLN 2027-07-30 NewCondition
koncentrat pomidorowy w proszku (44 %), skrobia, sól, cukier, mąka PSZENNA, pomidory (3,6 %), ekstrakt drożdżowy, cebula w proszku (2,4 %), papryka (2,1 %), aromaty, olej kukurydziany, oregano (1,4 %), natka pietruszki, czosnek w proszku, pieprz (0,4 %)
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia1281 kJ/306 kcal
Tłuszcz2,7 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
Węglowodany57 g
w tym cukry32 g
Błonnik10 g
Białko9,9 g
Sól10,4 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
**1 porcja dania ≈ 312 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Kiedy codzienność wypełniona jest całą listą zadań i obowiązków, nie zawsze jest przestrzeń na długie gotowanie. Jednocześnie każdy zasługuje na urozmaiconą dietę i pyszny obiad, dlatego z pomocą przychodzi Knorr Fix Spaghetti Bolognese! To smakowita kompozycja warzyw, aromatycznych ziół i przypraw, dzięki której w kilkanaście minut przygotujesz apetyczny lunch, obiad lub kolację we włoskim stylu. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Spaghetti Bolognese to nowy, lepszy skład oparty na naturalnych składnikach i warzywach pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa. Nie znajdziesz w nim również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Spaghetti Bolognese? To bajecznie proste. Najpierw wybierz, czy danie ma być mięsne czy wegetariańskie. Tak, z Knorr Fix możesz bez problemu przygotować obie wersje! Wystarczy podsmażyć na oleju mięso mielone lub, w wersji roślinnej, ugotowaną czerwoną soczewicę, dolać wodę i nasz Fix. Aby wzbogacić smakowo danie w wersji wegetariańskiej, opcjonalnie, razem z soczewicą możesz dodać na patelnię pokrojoną i podsmażoną czerwoną paprykę. Następnie wszystko dokładnie wymieszaj i duś przez około 10 minut, od czasu do czasu mieszając. Podawaj gotowy sos warzywny lub mięsny z ulubionym makaronem, np. spaghetti, ugotowanym al dente i ciesz się wyśmienitym posiłkiem. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. makaron 4 sery lub kaszotto serowe i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu!
Eigenschaften:- Knorr Fix Spaghetti Bolognese to kompozycja warzyw, ziół i przypraw, dzięki której z łatwością przygotujesz pyszny, pomidorowy sos boloński do makaronu, - Knorr Fix pomoże Ci zawsze wtedy, gdy masz ochotę zjeść nie tylko pyszny, ale i szybki obiad lub kolację – Spaghetti Bolognese przygotujesz w kilkanaście minut!, - Knorr Fix Spaghetti Bolognese możesz przyrządzić zarówno z mięsem, jak i w wersji wegetariańskiej, a obie propozycje przygotowania znajdziesz na opakowaniu, - Knorr Fix Spaghetti Bolognese to nowy, lepszy skład pełen warzyw ze zrównoważonego rolnictwa, - Szybkie danie Knorr Fix nie zawiera konserwantów ani barwników, - Knorr Fix Spaghetii Bolognese to doskonały pomysł na obiad oraz wyjątkowy, klasyczny smak, którym bez wysiłku możesz cieszyć się w swoim domu
Marke:Knorr
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Fix spaghetti bolognese.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:Przygotuj: 300 g makaronu 300 g mięsa mielonego 3 łyżki oleju 250 ml wody Sposób przygotowania: 1) Mięso mielone podsmaż przez około 8 minut na gorącym oleju. Do mięsa dolej 250 ml wody. 2) Dodaj Fix. Całość dokładnie wymieszaj i zagotuj. Potrawę duś na małym ogniu pod przykryciem przez około 10 minut, mieszając od czasu do czasu. 3) Danie podaj z makaronem, np. spaghetti, ugotowanym na sposób al dente. Możesz posypać startym żółtym serem i udekorować listkiem bazylii. Warzywna inspiracja: 1) Zamiast mięsa mielonego dodaj 200 g ugotowanej czerwonej soczewicy. 2) Wzbogać smak sosu podsmażoną, pokrojoną czerwoną papryką oraz 100 g ugotowanej ciemnej komosy ryżowej.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Winiary Ideen für ... Winiary Ideen für ...
Kartoffelauflauf mit Wurst und Zwiebeln 41 g
104,88zł/kg

Preis: 4,30 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-03-30
Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
gemahlener roter Borschtsch 14 g
130,71zł/kg

Preis: 1,83 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-01-31
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
108,24zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Knorr eine heiße Tasse Suppe Knorr eine heiße Tasse Suppe
pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons 21 g
90,48zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
55
Verfallsdatum 2027-02-28
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Tomatenpulversuppe mit Nudeln 19 g
100,00zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-05-30
Vifon Instant-Suppe Huhn Vifon Instant-Suppe Huhn
pulverförmigen goldenen mild 70 g
34,71zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-08-30
Knorr nudle Suppe gepudert Käse Knorr nudle Suppe gepudert Käse
mit Kräutern 61 g
49,02zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-05-30
Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt
Rote-Bete- Suppe 53 g
84,91zł/kg

Preis: 4,50 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2027-01-30
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Knorr Knorr Heiße Tasse Käse und Knorr Knorr Heiße Tasse Käse und
Croutons 22 g
86,36zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-05-30
Knorr Heiße Tasse Suppe Knorr Heiße Tasse Suppe
pulverisierte Hühnersuppe mit Nudeln 12 g
158,33zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-05-30
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Gurkenpulversuppe mit Croutons 13 g
146,15zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Knorr Knorr Hot-Becher Pilzsuppe Knorr Knorr Hot-Becher Pilzsuppe
mit Croutons 15 g
122,00zł/kg

Preis: 1,83 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2026-12-30
Knorr Knorr Dill und Kräuter Knorr Knorr Dill und Kräuter
Salatdressing 9 g
211,11zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-10-30
Knorr Knorr Rinderbrühe Knorr Knorr Rinderbrühe
Verfallsdatum 2027-09-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5