Heiße Tasse Suppe pulverisierte Hühnersuppe mit Nudeln

Knorr
55
5Heiße Tasse Suppe pulverisierte Hühnersuppe mit Nudeln
55
Produkt zgodny z zamówieniem.Heiße Tasse Suppe pulverisierte Hühnersuppe mit Nudeln
59Heiße Tasse Suppe pulverisierte Hühnersuppe mit Nudeln
Knorr Gorący Kubek rosół z kury z makaronem to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów. Rosół z makaronem to jedno z najpopularniejszych dań polskiej kuchni. W skład Gorącego Kubka Knorr rosół z makaronem wchodzą naturalne składniki wysokiej jakości. Znajdziesz wśród nich soczystego kurczaka, znane i lubiane przyprawy takie jak natka pietruszki, pieprz czy kurkuma oraz uprawiane w zrównoważony sposób, pełne smaku warzywa: cebulę, marchew, korzeń pietruszki i por. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale i szybka oraz prosta w przygotowaniu. Świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionego, aromatycznego rosołu, który zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli rosół z makaronem zadowolił Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa serowa z grzankami, barszcz czerwony albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
Heiße Tasse Suppe pulverisierte Hühnersuppe mit NudelnHeiße Tasse Suppe pulverisierte Hühnersuppe mit Nudeln
masa netto

masa netto

12 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

158,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712100867620

8712100867620

Preis: 1,90 zł

1.90 PLN 2027-05-30 NewCondition
makaron (37 %) (mąka PSZENNA semolina, sól), syrop glukozowy, sól jodowana, skrobia, cukier, aromaty, sól, ekstrakt drożdżowy, tłuszcz palmowy, marchew (1,8 %), tłuszcz kurzy (1 %), kurkuma, pieprz, korzeń pietruszki, cebula, natka pietruszki (0,3 %), mięso z kurczaka (0,3 %), por, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza przyrządzonej zupy: 100 ml
Energia86 kJ
Energia20 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone0,1 g
Węglowodany3,9 g
w tym cukry0,7 g
Białko<0,5 g
Sól0,85 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**Opakowanie pozwala na przygotowanie 1 porcji - 200 ml.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Knorr Gorący Kubek rosół z kury z makaronem to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów. Rosół z makaronem to jedno z najpopularniejszych dań polskiej kuchni. W skład Gorącego Kubka Knorr rosół z makaronem wchodzą naturalne składniki wysokiej jakości. Znajdziesz wśród nich soczystego kurczaka, znane i lubiane przyprawy takie jak natka pietruszki, pieprz czy kurkuma oraz uprawiane w zrównoważony sposób, pełne smaku warzywa: cebulę, marchew, korzeń pietruszki i por. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale i szybka oraz prosta w przygotowaniu. Świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jej bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jej przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionego, aromatycznego rosołu, który zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli rosół z makaronem zadowolił Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa serowa z grzankami, barszcz czerwony albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
Eigenschaften:- Rosół z makaronem Knorr Gorący Kubek bez konserwantów to idealna, rozgrzewająca przekąska dla zabieganych, którą możesz łatwo i szybko przygotować, - Zupa ma bogaty smak i aromat, który wzmacniają najbardziej znane i lubiane przyprawy, takie jak pietruszka i pieprz, - Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać wrzącą wodą, odczekać, wymieszać i zupa gotowa, - To pyszna zupa błyskawiczna, którą przygotujesz w 2 minuty, - Ten pełny smaku rosół z kury z makaronem nie zawiera konserwantów, - Gorący Kubek to obietnica smacznego posiłku w pracy, na uczelni, w szkole czy podczas zabieganego dnia w domu – nieważne, jak bardzo się spieszysz, zasługujesz na rozgrzewającą, pyszną przekąskę
Marke:Knorr
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Rosół z kury z makaronem.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:1) Zawartość torebki wsyp do kubka. 2) Zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:04:425
  • Grażyna , 2022-10-21 20:09:05Produkt zgodny z zamówieniem.



Knorr Knorr Ein heißer Becher Knorr Knorr Ein heißer Becher
gemahlener roter Borschtsch 14 g
130,71zł/kg

Preis: 1,83 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-01-31
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
pulverisierte saure Suppe mit Croutons 17 g
108,24zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-06-30
Knorr eine heiße Tasse Suppe Knorr eine heiße Tasse Suppe
pulverisierten Erbsensuppe mit Croutons 21 g
90,48zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
55
Verfallsdatum 2027-02-28
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Tomatenpulversuppe mit Nudeln 19 g
100,00zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-05-30
Vifon Instant-Suppe Huhn Vifon Instant-Suppe Huhn
pulverförmigen goldenen mild 70 g
34,71zł/kg

Preis: 2,43 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-08-30
Knorr nudle Suppe gepudert Käse Knorr nudle Suppe gepudert Käse
mit Kräutern 61 g
49,02zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-05-30
Winiary Sauce pulverisierte Idee Winiary Sauce pulverisierte Idee
für ... Huhn in Sahnesauce - Kräuter, 30 g 30 g
148,67zł/kg

Preis: 4,46 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-05-30
Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt
Rote-Bete- Suppe 53 g
84,91zł/kg

Preis: 4,50 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2027-01-30
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Knorr Knorr Heiße Tasse Käse und Knorr Knorr Heiße Tasse Käse und
Croutons 22 g
86,36zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-05-30
Knorr Knorr Eine heiße Tasse Knorr Knorr Eine heiße Tasse
Gurkenpulversuppe mit Croutons 13 g
146,15zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Knorr Knorr Hot-Becher Pilzsuppe Knorr Knorr Hot-Becher Pilzsuppe
mit Croutons 15 g
122,00zł/kg

Preis: 1,83 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2026-12-30
Knorr Knorr Dill und Kräuter Knorr Knorr Dill und Kräuter
Salatdressing 9 g
211,11zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-10-30
Knorr Knorr Rinderbrühe Knorr Knorr Rinderbrühe
Verfallsdatum 2027-09-30
Knorr Knorr Püree Gericht Speck Knorr Knorr Püree Gericht Speck
mit Zwiebel 51 g
103,33zł/kg

Preis: 5,27 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5