Łaciate
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-30

pojemność

cena za litr

6,18 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820025038

5900820025038

Preis: 6,18 zł

6.18 PLN 2027-07-30 NewCondition

zawartość tłuszczu 3,2 %



Wartości odżywcze
 Wartość odżywcza: w 100 ml produktu
Wartość energetyczna 263 kJ / 63 kcal
Tłuszcz w tym 3,2 g
- Kwasy tłuszczowe nasycone 2,1 g
Węglowodany w tym 4,9 g
- Cukry 4,9 g
Białko 3,6 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Łaciate UHT-Fleckmilch 0,0% Łaciate UHT-Fleckmilch 0,0%
1 litr

Preis: 5,14 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2027-05-31
Łaciate UHT-Fleckmilch 0,5% Łaciate UHT-Fleckmilch 0,5%
1 litr

Preis: 5,13 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-05-14
Łaciate Gefleckte Milch 2% UHT Łaciate Gefleckte Milch 2% UHT
1 litr

Preis: 4,61 zł

PLN
1
119
Verfallsdatum 2027-08-12
Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2% Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2%
1 litr

Preis: 4,64 zł

PLN
1
84
Verfallsdatum 2027-08-19
Łaciate H-Milch 3,8 % Fett junior Łaciate H-Milch 3,8 % Fett junior
1 litr
5,00zł/l

Preis: 5 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-08-05
Łaciate Łaciate Butter 83% Fett Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
200 g
37,15zł/kg

Preis: 7,43 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2026-11-24
Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2% Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2%
500 ml
5,40zł/l

Preis: 2,70 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2027-02-14
Łaciate Milchpulver 26,5% Łaciate Milchpulver 26,5%
500 g
38,22zł/kg

Preis: 19,11 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-02-21
Łaciate UHT- Milchflasche 2% Fett Łaciate UHT- Milchflasche 2% Fett
pasteurisiert 1 litr

Preis: 4,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-10-24
Łaciate Frisch gefleckte Milch Łaciate Frisch gefleckte Milch
3,2% 1 litr

Preis: 5,21 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2026-10-24
Łaciate Pinto Trinkjoghurt Łaciate Pinto Trinkjoghurt
Laktose Kokos-Ananas 250 ml
13,76zł/l

Preis: 3,44 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-26
Łaciate UHT Schokoladenmilch Łaciate UHT Schokoladenmilch
200 ml
12,10zł/l

Preis: 2,42 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-03-07
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5