Lays
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-13

pojemność

cena za kilogram

62,15 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900259133335

5900259133335

Preis: 12,43 zł

12.43 PLN 2026-12-13 NewCondition
Ziemniaki, oleje roślinne [rzepakowy, słonecznikowy, w zmiennych proporcjach; przeciwutleniacze (ekstrakty z rozmarynu, kwas askorbinowy, mieszanina tokoferoli, kwas cytrynowy)], cukier, papryka w proszku, sól, aromaty, czosnek w proszku, cebula w proszku, chlorek potasu, wędzona papryka w proszku, barwnik (ekstrakt z papryki), kwas (kwas cytrynowy)
Wartości odżywcze 100 g 30 g %* 30 g Wartość energetyczna: 2120 kJ 636 kJ 8 % Wartość energetyczna: 508 kcal 152 kcal 8 % Tłuszcz: 29 g 8,7 g 12 % - w tym kwasy nasycone: 2,2 g 0,7 g 3 % Węglowodany: 53 g 16 g 6 % - w tym cukry: 2,8 g 0,9 g 1 % Błonnik: 4,9 g 1,5 g Białko: 6,1 g 1,8 g 4 % Sól: 1,1 g 0,34 g 6 % *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). Opakowanie zawiera 6-7 porcji.
Lays Lay's Chipsy Lays Lay's Chipsy
ziemniaczane fromage 200 g
62,15zł/kg

Preis: 12,43 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-01-10
Lorenz Chipsletten südlichen Lorenz Chipsletten südlichen
Paprika Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
76,20zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-05-19
Lorenz Chipsletten fromage mit Lorenz Chipsletten fromage mit
Schnittlauch Kartoffel-Chips in einem Rohr 100 g
76,20zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-05-14
Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips Wiejskie Zwiebel- Kartoffel-Chips
Kartoffeln aus dem Garten 130 g
60,00zł/kg

Preis: 7,80 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-02-15
Wiejskie Kartoffeln Wiejskie Kartoffeln
Kartoffel-Chips mit Salz Butter 130 g
60,38zł/kg

Preis: 7,85 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-02-23
Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack
Snacks zum Braten 400 g
14,15zł/kg

Preis: 5,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-29
Bio Planet Bananenchips ungesüßt Bio Planet Bananenchips ungesüßt
150 g BIO - BIO PLANET 150 g
53,27zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-01-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gesüßte Bananenchips 150 g
53,27zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5