Lisner Eierpaste mit Pfifferlingen

Lisner
46Lisner Eierpaste mit Pfifferlingen
Lisner Eierpaste mit PfifferlingenLisner Eierpaste mit Pfifferlingen
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-11

pojemność

cena za kilogram

51,38 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344009934

5900344009934

Preis: 4,11 zł

4.11 PLN 2026-11-11 NewCondition
Lisner Lisner Eierpaste mit Lisner Lisner Eierpaste mit
Pfifferlingen 80 g
49,88zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-01
olej rzepakowy, 19 % jaja gotowane, 12 % grzyby konserwowe (8 % pieczarki, 4 % kurki), woda, 6 % smażona cebula [5,1 % cebula, koncentrat pomidorowy, olej rzepakowy, cukier, sól, regulator kwasowość (kwas cytrynowy), pieprz], cukier, 3 % smażona cebula z grzybami [1,7 % cebula, 1 % suszone maślaki, olej rzepakowy, mieszanka przyprawowa (zawiera: soję; barwnik: ryboflawiny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy)], 2 % cebula granulowana, sól, natka pietruszki, żółtko jaja, mielona gorczyca, ocet spirytusowy, kurkuma, szczypiorek, pieprz czarmy, ekstrakt z papryki, aromat (zawiera mleko), regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (benzoesan sodu, sorbinian potasu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia1804 kJ/ 438 kcal
Tłuszcz44,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,5 g
Węglowodany6,2 g
w tym cukry5,3 g
Białko3,7 g
Sól1,5 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Soja : Zawiera
Lisner
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pasta jajeczna z grzybami.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: data podana na boku opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Zubereitung und Verwendung:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Verpackungsart:Kubek
Adresse des Herstellers:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Rücksendeadresse:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Lisner Pastella Paste und Lisner Pastella Paste und
    Ei-Sandwich mit Schnittlauch 80 g
    54,75zł/kg

    Preis: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-11-09
    Lisner Pastella Paste Sandwich mit Lisner Pastella Paste Sandwich mit
    Lachs mit Schnittlauch 80 g
    53,25zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-11-03
    Lisner Lisner Pastella Mittelmeer Lisner Lisner Pastella Mittelmeer
    Pasta mit getrockneten Tomaten 80 g 80 g
    49,88zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-11-01
    Lisner Lisner Pastella Eierpaste Lisner Lisner Pastella Eierpaste
    mit Lachs 80 g
    51,88zł/kg

    Preis: 4,15 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
    z makreli 80 g
    49,88zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-11-03
    Lisner Lisner Pastella Pasta Lisner Lisner Pastella Pasta
    z krewetek 80 g
    49,88zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2026-10-30
    Lisner Lisner pasta z pstrąga Lisner Lisner pasta z pstrąga
    wędzonego 80 g
    56,25zł/kg

    Preis: 4,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2026-10-16
    Lisner Hering in Sahnesauce Lisner Hering in Sahnesauce
    Verfallsdatum 2026-11-11
    Lisner Heringsfilets in Senfsauce Lisner Heringsfilets in Senfsauce
    300 g
    38,07zł/kg

    Preis: 11,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-25
    Lisner Heringsfilets in Dillsauce Lisner Heringsfilets in Dillsauce
    280 g
    40,79zł/kg

    Preis: 11,42 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-11-11
    Lisner gerollt Hering in der Lisner gerollt Hering in der
    aromatischen würzigen Marinade 400 g
    36,53zł/kg

    Preis: 14,61 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-27
    Lisner Lisner
    Verfallsdatum 2026-10-31
    Lisner Hering in Joghurt-Sauce Lisner Hering in Joghurt-Sauce
    Verfallsdatum 2026-11-05
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5