Luksja Kremowe mydło w kostce. Zawiera len i mleczko ryżowe o nawilżających właściwościach. - 98 % składników naturalnego pochodzenia - Biodegradowalna formuła Testowane dermatologicznie.
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-28

pojemność

cena za kilogram

28,00 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900536348759

5900536348759

Preis: 2,52 zł

2.52 PLN 2029-02-28 NewCondition
Sodium Palmate, Aqua, Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Talc, Parfum, Sodium Chloride, Linum Usitatissimum Seed Extract, Propylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Hydrolyzed Rice Bran Protein, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Fructose, Urea, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Maltose, Sodium PCA, Sodium Lactate, Trehalose, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Glucose, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Salicylate, Linalool, Hexyl Cinnamal, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium EDTA, CI 77891
Kremowe mydło w kostce. Zawiera len i mleczko ryżowe o nawilżających właściwościach. - 98 % składników naturalnego pochodzenia - Biodegradowalna formuła Testowane dermatologicznie.
Marke:Luksja
Zubereitung und Verwendung:Tylko do użytku zewnętrznego.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:Sarantis Polska S.A., ul. Puławska 42 C, 05-500 Piaseczno, infolinia 801 801 831
Rücksendeadresse:Sarantis Polska S.A., ul. Puławska 42 C, 05-500 Piaseczno, infolinia 801 801 831
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Beruhigende Cremeseife mit Kamille und Glycerin 90 g
27,78zł/kg

Preis: 2,50 zł

PLN
1
23
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Cremige Pflegeseife mit Mandeln und Sheabutter 90 g
27,89zł/kg

Preis: 2,51 zł

PLN
1
13
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Provitamin B5 Beruhigende Cremeseife mit Baumwollmilch und 90 g
27,78zł/kg

Preis: 2,50 zł

PLN
1
33
Biały jeleń Seife natürlichen Biały jeleń Seife natürlichen
hypoallergen 150 g
53,27zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
54
Sodasan Ökologische Seife von Sodasan Ökologische Seife von
und Ingwer BIO Sodasan Cosmetics mit dem Duft von Zitronengras 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
BIO Bio-Seife mit dem Duft von Mandeln und Avocado 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-01
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
BIO Bio-Seife mit dem Duft von Eisenkraut und Zitrone 100 g
111,60zł/kg

Preis: 11,16 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-08-07
Sodasan Sodasan Gemüseseife BIO Sodasan Sodasan Gemüseseife BIO
Rose und Pelargonie 100 g
108,60zł/kg

Preis: 10,86 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-23
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Baumwollmilch und Provitamin B5 Cremige Flüssigseife mit beruhigender 500 ml
14,44zł/l

Preis: 7,22 zł

PLN
1
47
Verfallsdatum 2028-10-30
Luksja Luksja Creamy & Soft Luksja Luksja Creamy & Soft
Cremige Flüssigseife, Leinen und Reismilch 500 ml
14,44zł/l

Preis: 7,22 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5