Seife natürlichen hypoallergen

Biały jeleń
54Seife natürlichen hypoallergen
- hipoalergiczne mydło naturalne - wyprodukowano tradycyjną metodą warzenia - zawiera naturalne składniki - nie podrażnia skóry - skutecznie usuwa zabrudzenia - przyjazne dla środowiska - bez alergenów i sztucznych barwników Posiada badania dermatologiczne.
Seife natürlichen hypoallergenSeife natürlichen hypoallergen
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

53,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900133008230

5900133008230

Preis: 7,99 zł

7.99 PLN NewCondition
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium Etidronate
- hipoalergiczne mydło naturalne - wyprodukowano tradycyjną metodą warzenia - zawiera naturalne składniki - nie podrażnia skóry - skutecznie usuwa zabrudzenia - przyjazne dla środowiska - bez alergenów i sztucznych barwników Posiada badania dermatologiczne.
Eigenschaften:tradycyjnie warzone, dla skóry wrażliwej
Marke:Biały Jeleń
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Hipoalergiczne mydło naturalne
Zubereitung und Verwendung:Możliwe różnice koloru są zjawiskiem naturalnym i wynikają ze stosowania naturalnych składników.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Adresse des Herstellers:„POLLENA" Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. ul. Powstańców Wlkp. 16 63-500 Ostrzeszów
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Sodasan Ökologische Seife von Sodasan Ökologische Seife von
    und Ingwer BIO Sodasan Cosmetics mit dem Duft von Zitronengras 100 g
    111,60zł/kg

    Preis: 11,16 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-10-16
    Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
    BIO Bio-Seife mit dem Duft von Mandeln und Avocado 100 g
    111,60zł/kg

    Preis: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-09-01
    Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
    BIO Bio-Seife mit dem Duft von Eisenkraut und Zitrone 100 g
    111,60zł/kg

    Preis: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-08-07
    Sodasan Sodasan Gemüseseife BIO Sodasan Sodasan Gemüseseife BIO
    Rose und Pelargonie 100 g
    108,60zł/kg

    Preis: 10,86 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-09-23
    Waschseife Natur Waschseife Natur
    200 g
    25,65zł/kg

    Preis: 5,13 zł

    PLN
    1
    53
    Verfallsdatum
    2028-11-17
    Barwa Die Farbe der Seife Barwa Die Farbe der Seife
    gemeinsam 200 g
    36,15zł/kg

    Preis: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Barwa Die Farbe grau Seife Barwa Die Farbe grau Seife
    unscented hypoallergen 100 g
    44,30zł/kg

    Preis: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Hypoallergene, Barwa Hypoallergene,
    Kamillenextrakt traditionelle, polnische graue Seife mit 100 g
    44,50zł/kg

    Preis: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5