Hüttenkäse aus Maluta, dreimal gehackt, frisch, teilentrahmt

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 548 kJ / 130 kcal |
| Tłuszcz | 4,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Węglowodany | 3,2 g |
| w tym cukry | 3,2 g |
| Białko | 19 g |
| Sól | 0,05 g |
| Mleko : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 8 ocen.
Preis: 6,88 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Piatnica_halbfetter_Huttenkse_4_Fett_4_tl./26022.htmlPreis: 6,11 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Polmlek_Favorit_teilentrahmter_Huttenkse_4.2_Fett_4.2_tl./48985.htmlPreis: 5,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Polmlek_Lieblingsmagerer_Huttenkse_0.7_Fett_0.7_tl./48987.htmlPreis: 5,43 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_Polnischer_Huttenkse_Fett_8_Fett_8_tl./99230.htmlPreis: 6,21 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mlekovita_Halbfetter_Huttenkse_ohne_Laktose._4_Fett_bez_laktozy._4_tl./99487.htmlPreis: 6,19 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Wloszczowa_Halbfetter_Huttenkse/118362.htmlmleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 5,73 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Balkan_Joghurt_Licht/26732.html2026-06-10
Preis: 5,51 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maljuta_ExtraButter/61218.htmlmleko, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 1,98 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Naturjoghurt_2.5/78528_2427635_198.htmlPreis: 4,53 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Ayran_turkische_Delikatesse/110406.html2026-06-01
mleko pasteryzowane, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Preis: 4,39 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Maluta_Skyr_Jogurt_typu_islandzkiego_naturalny/125374.html2026-06-02






Einkaufswagen