Piątnica halbfetter Hüttenkäse 4% Fett

Piątnica
417Piątnica halbfetter Hüttenkäse 4% Fett
Piątnica halbfetter Hüttenkäse 4% FettPiątnica halbfetter Hüttenkäse 4% Fett
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-18

pojemność

cena za kilogram

24,92 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900531004018

5900531004018

Preis: 6,23 zł

kaufen 6 szt. für 6.14 zł/szt
6.23 PLN 2026-10-18 NewCondition
mleko pasteryzowane, kultury bakterii mleko­wych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna485 kJ / 115 kcal
Tłuszcz4,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,4 g
Węglowodany3,8 g
w tym cukry3,8 g
Białko16 g
Sól0,11 g

Mleko : Zawiera
naturalne źródło białka
Marke:Piątnica
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Twaróg Wiejski Półtłusty.
Weitere Informationen:Pakowano w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +10 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Tacka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.




    Piątnica Piątnica fetter Piątnica Piątnica fetter
    Hüttenkäse 8% Fett. 250 g
    24,92zł/kg

    Preis: 6,23 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2026-10-21
    Piątnica Mascarpone Piątnica Mascarpone
    250 g
    42,80zł/kg

    Preis: 10,70 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-26
    Bakoma Bakoma Regnum Mascarpone Bakoma Bakoma Regnum Mascarpone
    Käse 250 g
    55,24zł/kg

    Preis: 13,81 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-11-15
    Bakoma Bakoma Ricotta Käse Bakoma Bakoma Ricotta Käse
    250 g
    33,68zł/kg

    Preis: 8,42 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-10-06
    Maluta Hüttenkäse aus Maluta, Maluta Hüttenkäse aus Maluta,
    dreimal gehackt, frisch, teilentrahmt 200 g
    27,15zł/kg

    Preis: 5,43 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-09
    Mlekovita Mlekovita polnischer Mlekovita Mlekovita polnischer
    Hüttenkäse mager 0,2% Fett 230 g
    23,61zł/kg

    Preis: 5,43 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-17
    Mlekovita Mlekovita polnischer Mlekovita Mlekovita polnischer
    halbfetter Hüttenkäse 4% Fett 230 g
    23,61zł/kg

    Preis: 5,43 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-10-20
    Mlekovita Mlekovita Halbfetter Mlekovita Mlekovita Halbfetter
    Hüttenkäse ohne Laktose, 4% Fett 230 g
    27,00zł/kg

    Preis: 6,21 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Piątnica Hüttenkäse aus Piątnica Hüttenkäse aus
    Piatnica 200 g
    21,95zł/kg

    Preis: 4,39 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2026-10-13
    Piątnica "Country Cheese" mit Piątnica "Country Cheese" mit
    Schnittlauch 150 g
    24,93zł/kg

    Preis: 3,74 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-10-12
    PREIS REDUZIERT -10%
    Piątnica "Country Cheese" Licht Piątnica "Country Cheese" Licht
    150 g
    22,13zł/kg

    Preis: 3,32 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2026-10-07
    Piątnica Piątnica, Suppencreme Piątnica Piątnica, Suppencreme
    18% 200 ml
    19,30zł/l

    Preis: 3,86 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-10-21
    Piątnica Piątnica
    200 ml
    29,95zł/l

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-09
    Piątnica Quark -Käsekuchen Piątnica Quark -Käsekuchen
    gemahlen, 1 kg 1 kg

    Preis: 22,19 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-01
    Piątnica "Dein Geschmack " Piątnica "Dein Geschmack "
    natürliche Frischkäse 135 g
    32,96zł/kg

    Preis: 4,45 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-11-22
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5