Manner Schnitten Snack Minis mit Milch-Nuss-Geschmack

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza: na 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 2194 kJ/526 kcal |
| Tłuszcz: | 31 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 22 g |
| Węglowodany: | 53 g |
| w tym cukry: | 34 g |
| Białko: | 8,1 g |
| Sól: | 0,28 g |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
cukier, syrop glukozowy, gorzka czekolada 24% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory - fosfatydy amonu, E476, aromat), puree bananowe 1%, olej roślinny (palmowy)(...)
Preis: 1,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Banane_in_Schokolade/42580.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone mleko w proszku* (13,5 %), mąka pszenna (12,3 %), orzechy laskowe (9,1 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,1 %), kakao, (...)
Preis: 1,81 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Waffelknopfer/82079.htmlsubstancja wiążąca: maltitole; składniki zbożowe 36,4 % (mąka pszenna, grys kukurydziany, płatki owsiane, mąka ryżowa, kasza kukurydziana, otręby pszenne), polewa o smaku toff(...)
Preis: 1,77 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bakalland_Ba_Kinder_Musliriegel_Milchfondant_mleczna_krowka/84157.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea, rzepakowy), mąka pszenna (12,6 %), odtłuszczone mleko w proszku (12,6 %), orzeszki ziemne (11,6 %), pełnoziarnista mąka pszenna (7 %)(...)
Preis: 1,67 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Knoppers_Peanut_Milchige_Erdnusswaffel_orzeszkowy/110148_2404778_167.htmlcukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (17,2 %), odtłuszczone mleko w proszku (13,2 %), pełnoziarnista mąka pszenna (4,8 %), orzechy laskowe (4,5 %), kakao ni(...)
Preis: 1,77 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Knoppers_Black_White_Milchnusswaffel_mlecznoorzechowy/110150.html2026-12-01
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna (11,8 %), odtłuszczone mleko w proszku (8,1 %), pełnoziarnista mąka pszenna (6,5 %), jogurt w proszku (z mleka) (3,5 %)(...)
Preis: 1,77 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Knoppers_Joghurtmilch_und_Joghurtwaffel_jogurtowy/113891.html2026-11-01






Einkaufswagen