Gostyń-Fudge-Masse

Gostyń
55
Bardzo smaczne do wafliGostyń-Fudge-Masse
59Gostyń-Fudge-Masse
Gostyń-Fudge-MasseGostyń-Fudge-Masse
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-21

pojemność

cena za kilogram

21,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900691031329

5900691031329

Preis: 10,85 zł

kaufen 12 szt. für 10.69 zł/szt
10.85 PLN 2028-01-21 NewCondition

mleko, cukier


Wartości odżywcze (%)na 100 g
wartość energetyczna 1213 kJ / 288 kcal
tłuszcz7,2 g
w tym
- kwasy tłuszczowe nasycone 5,0 g
węglowodany49 g
w tym
- cukry 49 g
białko 6,7 g
sól*0,24 g
*zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu

Mleko : Zawiera
SM Gostyń
Über die Marke:Ponadto oferujemy: Mleko zagęszczone słodzone w tubach Mleko zagęszczone słodzone
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kajmak - mleko skoncentrowane z cukrem gotowane
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +25°C. Wilgotność względna nie wyższa niż 75%.
Verpackungsart:Puszka
Adresse des Herstellers:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Rücksendeadresse:Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu ul. Wielkopolska 1 63-800 Gostyń
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Beata , 2015-09-13 17:40:48Bardzo smaczne do wafli



Gostyń gezuckerte Kondensmilch Gostyń gezuckerte Kondensmilch
Natur 150 ml
35,00zł/l

Preis: 5,25 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2027-05-31
Gostyń gezuckerte Kondensmilch in Gostyń gezuckerte Kondensmilch in
Dosen 8 % Fett 530 g
22,19zł/kg

Preis: 11,76 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-03-18
Bakoma Bakoma Mikuś Kondensmilch Bakoma Bakoma Mikuś Kondensmilch
8% gesüßt 75 ml
53,20zł/l

Preis: 3,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-12-24
Bakoma Bakoma Mikus gezuckerte Bakoma Bakoma Mikus gezuckerte
Kondensmilch, Kakao 75 ml
57,07zł/l

Preis: 4,28 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-03-05
Gostyń gezuckerte Kondensmilch Gostyń gezuckerte Kondensmilch
Kakao 150 ml
34,73zł/l

Preis: 5,21 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum
2027-05-06
PREIS REDUZIERT -10%
Gostyń gezuckerte Kondensmilch Gostyń gezuckerte Kondensmilch
Karamell 150 ml
31,53zł/l

Preis: 4,73 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-29
Gostyń gezuckerte Kondensmilch Gostyń gezuckerte Kondensmilch
7,5 % Fett 350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-01-19
Gostyń Kondensmilch 7,5 % Fett Gostyń Kondensmilch 7,5 % Fett
500 g
15,18zł/kg

Preis: 7,59 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-14
Gostyń SM Gostyń Milchpulver Gostyń SM Gostyń Milchpulver
granuliert entfettet 250 g
29,40zł/kg

Preis: 7,35 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2027-07-19
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5