Me Gusto Waffel mit Erdnusscreme und Salz, ohne Zuckerzusatz, Bio

Me gusto

Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło białka.

Me Gusto Waffel mit Erdnusscreme und Salz, ohne Zuckerzusatz, Bio Me Gusto Waffel mit Erdnusscreme und Salz, ohne Zuckerzusatz, Bio
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-15

pojemność

cena za kilogram

156,33 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907713374013

5907713374013

Preis: 4,69 zł

4.69 PLN 2027-06-15 NewCondition

krem arachidowy* 65 %: ORZESZKI ZIEMNE* 90 %, tłuszcz kakaowy*, emulgator: lecytyny (ze słonecznika*), sól 0,6 %. wafel* 35 %: mąka PSZENNA*, olej słonecznikowy*, emulgator: lecytyny (ze słonecznika*), substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, sól. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 2132 kJ/510 kcal
Tłuszcz: 36 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 7,7 g
Węglowodany: 30 g
w tym cukry: 2,5 g
Błonnik: 0,7 g
Białko: 18,3 g
Sól: 0,66 g


Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło białka.


Me gusto Me Gusto Waffel mit Kakao Me gusto Me Gusto Waffel mit Kakao
und Nusscreme, gesüßt mit BIO-Datteln 30 g
156,33zł/kg

Preis: 4,69 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-06-02
Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
Verfallsdatum 2027-02-26
Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
Verfallsdatum 2027-05-26
Grześki Teilen Sie Schokolade Grześki Teilen Sie Schokolade
Wafer ohne 6 - Kakao 26 g
47,69zł/kg

Preis: 1,24 zł

PLN
1
37
Verfallsdatum 2027-01-31
Grześki Wafer in Schokolade Natur Grześki Wafer in Schokolade Natur
36 g
52,22zł/kg

Preis: 1,88 zł

PLN
1
128
Verfallsdatum 2027-06-30
Prince Polo Prince Polo klassische Prince Polo Prince Polo klassische
Verfallsdatum 2027-05-18
Jutrzenka | Familie Erdnuss Jutrzenka | Familie Erdnuss
-Wafern 180 g
23,39zł/kg

Preis: 4,21 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-08-30
Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln
Verfallsdatum 2027-07-30
Me gusto Me Gusto BIO Me gusto Me Gusto BIO
Brownie-Dattelbällchen 70 g
120,29zł/kg

Preis: 8,42 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-08-05
Me gusto Me Gusto Fudge mit Me gusto Me Gusto Fudge mit
BIO Karamellgeschmack und Salz, milchfrei, glutenfrei 150 g
89,87zł/kg

Preis: 13,48 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-07-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5