Melvit Haferkleie 200 g

Melvit
51Melvit Haferkleie 200 g
Otręby owsiane są produktem odpowiednim do bezpośredniego spożycia. Można dodawać je do jogurtów, kefirów, mleka, musli, surówek, a także różnych wypieków. Otręby owsiane znakomicie sprawdzają się jako zamiennik do panierowania kotletów.
Melvit Haferkleie 200 gMelvit Haferkleie 200 g
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-13

pojemność

cena za kilogram

19,95 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827012941

5906827012941

Preis: 3,99 zł

3.99 PLN 2027-04-13 NewCondition
otręby owsiane
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1536 kJ / 365 kcal
Tłuszcz 7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,5 g
Węglowodany 55 g
w tym cukry 1 g
Błonnik 13 g
Białko 14 g
Sól <0,01 g

Owies : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Otręby owsiane są produktem odpowiednim do bezpośredniego spożycia. Można dodawać je do jogurtów, kefirów, mleka, musli, surówek, a także różnych wypieków. Otręby owsiane znakomicie sprawdzają się jako zamiennik do panierowania kotletów.
Eigenschaften:wysoka zawartość błonnika pokarmowego
Marke:Melvit
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Otręby owsiane
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:Koktajl z otrębami owsianymi Składniki: 3 łyżki otrąb owsianych Melvit, 1 dojrzałe mango, 1 pomarańcza, 1 mały banan, sok z cytryny, imbir (świeży), cynamon do smaku, woda. Sposób przygotowania: Otręby zalać wrzątkiem i odstawić na kilka minut, aby zmiękły i wchłonęły wodę. Owoce obrać ze skórki i pokroić na mniejsze kawałki (usunąć białe błonki z pomarańczy, potrzebny jest sam miąższ). Otręby i owoce wrzucić do blendera, dodać starty imbir i cynamon (według upodobań, ale nie za dużo). Miksować do uzyskania ulubionej konsystencji. Jeśli jest za gęsty dodać odrobinę wody. Smacznego!
Verpackungsart:Zgrzewane
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 07-415 Olszewo - Borki, Kruki Poland
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    Preis: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-06-29
    PREIS REDUZIERT -10%
    Melvit Buchweizen Kleie 200 g Melvit Buchweizen Kleie 200 g
    200 g
    25,05zł/kg

    Preis: 5,01 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-01-09
    Melvit Melvit Bio-Haferkleie Melvit Melvit Bio-Haferkleie
    BIO
    Melvit Bio-Haferkleie Melvit Bio-Haferkleie
    200 g
    24,25zł/kg

    Preis: 4,85 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-01-25
    Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
    150 g
    22,07zł/kg

    Preis: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-04-07
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Bio-Dinkelkleie 150 g
    31,73zł/kg

    Preis: 4,76 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2026-12-11
    Bio Planet Bio Planet
    150 g
    25,93zł/kg

    Preis: 3,89 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2026-12-17
    Bio Planet Bio Planet Haferkleie Bio Planet Bio Planet Haferkleie
    BIO 300 g
    27,27zł/kg

    Preis: 8,18 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-11-30
    Bio Planet Dinkelflocken 600 g BIO Bio Planet Dinkelflocken 600 g BIO
    - BIO PLANET 600 g
    15,80zł/kg

    Preis: 9,48 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-02-27
    Melvit Kartoffelmehl Melvit Kartoffelmehl
    500 g
    9,98zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2031-07-05
    Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-07
    Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
    400 g
    8,38zł/kg

    Preis: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-03
    Melvit Extra feine Grieß Melvit Extra feine Grieß
    400 g
    9,35zł/kg

    Preis: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-04-27
    Melvit Buchweizengrütze 4x100g Melvit Buchweizengrütze 4x100g
    weiß 400 g
    14,98zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-07-11
    Melvit geröstete Melvit geröstete
    Buchweizengrütze 4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    Preis: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-17
    Melvit Reismehl Melvit Reismehl
    1 kg
    11,00zł/kg

    Preis: 11 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-15
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5