Melvit Indien Basmati-Reis 4x100 g

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1485 kJ / 350 kcal |
| Tłuszcz | 0,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 76 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 0,7 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/ParboiledReis_4_Beutel_mit_100g/26262.htmlPreis: 6,81 zł
PLN https://de.dodomku.pl/ParboiledReis_4_Beutel/26346.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hndler_Weier_Reis_4x100_g/27660.htmlPreis: 6,81 zł
PLN https://de.dodomku.pl/naturlichen_braunen_Reis_4_Beutel_torebki/30223.htmlPreis: 8,49 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Basmati_Reis/38339.htmlPreis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.htmlPreis: 11 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Reismehl/37733.html






Einkaufswagen