
Mhammas - kuskus perłowy (z pszenicy durum) 93%, suszona cebula 5%, suszona natka piertuszki 2%
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1481 kJ / 349 kcal |
| Tłuszcz | 1,7 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 70 g |
| - w tym cukry | 6,0 g |
| Błonnik | 3,0 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,04 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
ryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszony zielony groszek 4%, marchew suszona 4%, bazylia 1%
Preis: 7,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Trends_Lunch_Mischung_Reis_Nudeln._Erbsen._Karotten._Basilikum_4x80_g_ryz.vermicelli.groszek.marchew.bazylia_4x80_g/69459.htmlPreis: 7,51 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Couscous/27705.htmlPreis: 7,89 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_VollkornCouscous/39748.html2028-01-13
Preis: 5,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Couscous/45230.htmlPreis: 7,22 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Kuskus_Perle/78566.html2027-10-24
Preis: 5,36 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Country_Gerstengrutze_4x100g_4x100g/26100.htmlPreis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze/32330.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.html






Einkaufswagen