Melvit Roggenvollkornmehl

Melvit
32Melvit Roggenvollkornmehl

Krzyca to jedna z najstarszych odmian żyta. Zboże krzyca powoli wraca do łask, dawniej używano go wypieku delikatnego w smaku pieczywa i dzisiaj również znajduje takie zastosowanie. Wymienić można wiele właściwości mąki z żyta odmiany krzyca. W mące tej znajdziemy sterole, czyli substancje wspomagające nasz organizm w prawidłowej gospodarce cholesterolem. Mąka z żyta krzyca zawiera sporo witamin z grupy E, która ma właściwości przeciwutleniające. W mące tej znajdziemy również naturalne alkilorezorcynole, które powinny się znaleźć w każdej diecie, ze względu na działanie antynowotworowe .

Melvit RoggenvollkornmehlMelvit Roggenvollkornmehl
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-22

pojemność

cena za kilogram

7,19 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827020748

5906827020748

Preis: 7,19 zł

7.19 PLN 2026-12-22 NewCondition

Mąka z żyta krzyca, typ 1450 


Krzyca to jedna z najstarszych odmian żyta. Zboże krzyca powoli wraca do łask, dawniej używano go wypieku delikatnego w smaku pieczywa i dzisiaj również znajduje takie zastosowanie. Wymienić można wiele właściwości mąki z żyta odmiany krzyca. W mące tej znajdziemy sterole, czyli substancje wspomagające nasz organizm w prawidłowej gospodarce cholesterolem. Mąka z żyta krzyca zawiera sporo witamin z grupy E, która ma właściwości przeciwutleniające. W mące tej znajdziemy również naturalne alkilorezorcynole, które powinny się znaleźć w każdej diecie, ze względu na działanie antynowotworowe .


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Gdańskie Młyny Gdansk Flour Gdańskie Młyny Gdansk Flour
    Mills Mehlkuchen 1 kg

    Preis: 3,70 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
    Ein luxuriöses Ährchen 1 kg

    Preis: 3,70 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Danziger Mühlen Gdańskie Młyny Danziger Mühlen
    mit Danziger Spitze 1 kg

    Preis: 3,70 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Kupiec Kartoffelmehl Kupiec Kartoffelmehl
    Verfallsdatum 2029-10-30
    Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ Bio Planet Mehl Weizenmehl Typ
    Landwirtschaft 2000 , ein Produkt der ökologischen 1 kg

    Preis: 10,16 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-05-27
    Bio Planet Roggenmehl Mehl Typ Bio Planet Roggenmehl Mehl Typ
    Landwirtschaft 2000 , ein Produkt der ökologischen 1 kg

    Preis: 9,43 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-28
    Melvit Reismehl Melvit Reismehl
    1 kg
    11,00zł/kg

    Preis: 11 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-15
    Bio Planet Bio Planet Dinkelmehl Bio Planet Bio Planet Dinkelmehl
    Typ 700 BIO 1 kg

    Preis: 14,41 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-18
    Melvit Kartoffelmehl Melvit Kartoffelmehl
    500 g
    9,98zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2031-07-05
    Melvit Melvit Bohnen Giants Melvit Melvit Bohnen Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-07
    Melvit Split Erbsen, Halb Melvit Split Erbsen, Halb
    400 g
    8,38zł/kg

    Preis: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-03
    Melvit Extra feine Grieß Melvit Extra feine Grieß
    400 g
    9,35zł/kg

    Preis: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-04-27
    Melvit Buchweizengrütze 4x100g Melvit Buchweizengrütze 4x100g
    weiß 400 g
    14,98zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-07-11
    Melvit geröstete Melvit geröstete
    Buchweizengrütze 4x100g 400 g
    13,33zł/kg

    Preis: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-17
    Melvit Roggenmehl zum Backen von Melvit Roggenmehl zum Backen von
    selbstgebackenem Brot 1 kg

    Preis: 5,17 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2026-12-25
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5