Melvit Mehl Mazowsze krupczatka 450 Typ

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1468 kJ / 346 kcal |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 73 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 2,4 g |
| Białko | 9,4 g |
| Sól | <0,01 g |
| Pszenica : | Zawiera |
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
Preis: 5,28 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Weizenmehl_Mehl_zum_Backen_von_selbstgebackenem_Brot_do_wypieku_domowego_chleba_TYP_1850/41291.html2026-08-10
Preis: 3,73 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Mehl_Typ_500_Mazowsze_Poznan_typ_500/57767.html2026-10-29
Preis: 3,74 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Mehl_Mazowsze_Mehl_Typ_450_typ_450/57768.htmlPreis: 3,73 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Mehl_Mazowsze_luxurisen_Typ_550_typ_550/57769.html2027-03-09
Preis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.html






Einkaufswagen