Melvit Dinkel für selbstgemachtes Brot backen

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1431 kJ/339 kcal |
| Tłuszcz | 2,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 63 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| Błonnik | 9,6 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | <0,01 g |
| Pszenica : | Zawiera |
Preis: 13,25 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_Dinkelvollkornmehl_Typ_2000_BIO_typ_2000_BIO/37862.htmlPreis: 6,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Dinkelmehl/45914.htmlPreis: 10,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/RadixBis_Dinkelmehl_Typ_700/49878.html2027-10-16
Preis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.htmlPreis: 11 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Reismehl/37733.html






Einkaufswagen