
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1605 kJ / 380 kcal |
| Tłuszcz | 7,4 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,8 g |
| Węglowodany | 68 g |
| - w tym cukry | 11 g |
| Błonnik | 3,8 g |
| Białko | 8,5 g |
| Sól | 0,08 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 7 porcji po 50 g. |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
Preis: 7,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Geheimnis_FitnessBrei_mit_Fruchten_und_chia_z_owocami_i_z_chia/54773.htmlPreis: 11,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_Hirseflocken/40403.htmlPreis: 6,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Soforthirseflocken_pelnoziarniste_blyskawiczne_jaglane/45195.htmlPreis: 4,11 zł
PLN https://de.dodomku.pl/RadixBis_Hirseflocken/49966.html2026-12-03
Preis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlmąka PSZENNA pełnoziarnista (53,1 %), cukier, mąka kukurydziana (17,2 %), syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu* (5,6 %), substancja wzbogacająca (składnik mi(...)
Preis: 9,20 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Nestle_Nesquick_Schokolade_Getreide_platki_sniadaniowe/18616.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Berg/20562.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hndler_Instant_Haferflocken/20563.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.htmlPreis: 11 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Reismehl/37733.htmlPreis: 5,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Roggenmehl_zum_Backen_von_selbstgebackenem_Brot_domowego_chleba/41292.html






Einkaufswagen