Melvit Weißer Reis

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżwycza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1506 kJ/355 kcal |
| Tłuszcz | 0,4 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 80 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 1,5 g |
| Białko | 7,0 g |
| Sól | 0,1 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Preis: 8,43 zł
PLN https://de.dodomku.pl/weier_Reis/26017.htmlPreis: 8,59 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_weier_Langkornreis/26656.htmlPreis: 19,56 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_Reis_Basmati_wei_BIO/70820.html2027-06-28
Preis: 19,25 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Ryz_Basmati_Indie/71027.html2027-10-20
Preis: 17,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_Weier_Jasminreis_Glutenfrei_BIO_Bezglutenowy_BIO/101086.htmlPreis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/ParboiledReis_4_Beutel_mit_100g/26262.htmlPreis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 6,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen_Giants/26116.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze/32330.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.html






Einkaufswagen