Merchant Corn Oblaten mit Meersalz

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1580 kJ / 374 kcal |
| Tłuszcz | 3,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 72 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 8,4 g |
| Białko | 9,8 g |
| Sól | 0,4 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera ok. 20 porcji. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
grys kukurydziany 69,4 %, kukurydza pełnoziarnista, kasza jaglana 7 %, olej słonecznikowy, sól morska, pieprz czarny mielony 0,15 %, emulgator: lecytyny (ze słonecznika)
Preis: 5,54 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Merchant_Corn_Waffles_Hirse_und_Pfeffer_i_pieprz/79296.html2027-04-30
Preis: 5,81 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Reiswaffeln/18644.htmlPreis: 5,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Reiswaffeln_mit_Meersalz/18645.htmlVollkornreis (90,4%), Kürbiskerne (5,5%), Granulat mit Algen (Maismehl, Rapsöl, Salz, Meeresalgenpulver (0,03%), Farbstoff: Kupferkomplexe der Chlorophylline), Salz.
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Reiswaffeln_mit_Kurbiskernen/29092.htmlPreis: 4,69 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mehrkorn_Reiswaffeln_20_frei_wieloziarniste_20_Gratis/31878.htmlPreis: 4,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/traditionellen_Reiskuchen/31880.htmlPreis: 5,75 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Reiskuchen_mit_Sonnenblumenkernen/32867.htmlPreis: 4,75 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sandzucker/18601.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Berg/20562.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hndler_Instant_Haferflocken/20563.htmlPreis: 8,43 zł
PLN https://de.dodomku.pl/weier_Reis/26017.htmlPreis: 6,81 zł
PLN https://de.dodomku.pl/ParboiledReis_4_Beutel/26346.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kaufmannsgrie/26410.htmlPreis: 6,12 zł
PLN https://de.dodomku.pl/KUPIEC_gersteter_Buchweizen_4x100g_4x100g/26423.htmlPreis: 6,64 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hirse/27111.html






Einkaufswagen