Milka
52
Delikatność mlecznej czekolady z alpejskiego mleka, pyszna pianka o smaku waniliowym i moc nadzienia z karmelu w każdej pralinie, to przyjemność dla prawdziwych koneserów. Spróbuj tych pralin już teraz! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-19

pojemność

cena za kilogram

52,46 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Litwa

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622202295515

7622202295515

Preis: 18,36 zł

18.36 PLN 2027-02-19 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtworzone odtłuszczone MLEKO, miazga kakaowa, MLEKO słodzone zagęszczone odtłuszczone, odtłuszczone MLEKO w proszku, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitole), tłuszcz kakaowy, dekstroza, syrop z cukru inwertowanego, tłuszcz MLECZNY, serwatka w proszku (z MLEKA), białko JAJA w proszku, substancja żelująca (agar), emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), sól, aromaty, substancja konserwująca (E 202), stabilizator (inwertaza)
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1821 kJ
435 kcal
Tłuszcz21.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone10.00 g
Węglowodany58.00 g
Cukry ogółem46.00 g
Błonnik1.60 g
Białko3.60 g
Równoważna zawartość soli0.25 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Delikatność mlecznej czekolady z alpejskiego mleka, pyszna pianka o smaku waniliowym i moc nadzienia z karmelu w każdej pralinie, to przyjemność dla prawdziwych koneserów. Spróbuj tych pralin już teraz! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
Marke:Milka
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pianka o smaku waniliowym z mleka alpejskiego z nadzieniem karmelowym (23 %) oblana czekoladą mleczną z mleka alpejskiego (24 %).
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Pudełko
Herkunftsland:Litwa
Adresse des Herstellers:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Rücksendeadresse:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
    o Pianka 350 g
    49,94zł/kg

    Preis: 17,48 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-01-15
    Wawel Wawel Royal Vanillemilch Wawel Wawel Royal Vanillemilch
    Verfallsdatum 2027-01-30
    Wawel Wawel Royal Sahnemilch Wawel Wawel Royal Sahnemilch
    Verfallsdatum 2027-01-30
    Wedel E. Wedel Vanille-Marshmallow Wedel E. Wedel Vanille-Marshmallow
    in dunkler Schokolade 340 g
    57,03zł/kg

    Preis: 19,39 zł

    PLN
    1
    44
    Verfallsdatum 2027-04-20
    Wedel Wedel Ptasie mleczko Wedel Wedel Ptasie mleczko
    cytrynowe 340 g
    57,29zł/kg

    Preis: 19,48 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-02-06
    Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
    Pianka 330 g
    52,97zł/kg

    Preis: 17,48 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-11-23
    PREIS REDUZIERT -10%
    Milka Milka Alpejskie Mleczko Milka Milka Alpejskie Mleczko
    Pianka 330 g
    48,15zł/kg

    Preis: 15,89 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2026-11-24
    Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty Bakoma Bakoma & Wedel Puszysty
    o deser 105 g
    60,86zł/kg

    Preis: 6,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2026-10-25
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Nüssen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
    mit Schokolade 135 g
    42,96zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2027-03-27
    Milka Schokoladen-Erdbeere Milka Schokoladen-Erdbeere
    - Joghurt 100 g
    67,80zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-08-08
    Milka Milka Schokoladenjoghurt Milka Milka Schokoladenjoghurt
    Verfallsdatum 2027-06-10
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Rosinen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-19
    Milka Milchschokolade mit einer Milka Milchschokolade mit einer
    milchigen Füllung mit dem Geschmack der Himbeere 100 g
    64,70zł/kg

    Preis: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-01-19
    Milka Karamell- Milchschokolade Milka Karamell- Milchschokolade
    mit Karamell nadzienim 100 g
    64,20zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-01-27
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5